LG 2020 - telewizor LG 65” NanoCell 4K 2020 AI TV ze sztuczną inteligencją 65NANO86.

Pulsar1993

New member
65 nano867na tragiczne odświeżanie.

Witam, od kilku dni jestem posiadaczem nowego tv 65 cali nano867na. Kupowałem go do netflixs/YouTube i do ps5. Wcześniej posiadałem tv 55uj701v z matrycą 50/60. Czy ktoś posiada nano867na i mógłby się wypowiedzieć na temat odświeżania obrazu przy matrycy 120hz? Mam wrażenie że matryca nie daje rady nawet przy mało dynamicznych scenach przy wyłączonym trumotion. Obraz strasznie klatkuje. Sprawdzałem każdy tryb obrazu na netflixie, YouTube i na player. Jedyny film który działa normalnie to 4k HDR 60 FPS. Reszta musi być przy włączonym trumotion gdzie i tak źle to wygląda ponieważ pojawiają się artefakty przy szybszych ruchach co naprawdę zniechęca do oglądania. Czy tak powinny działać matryce 120hz? W poprzednim 50/60hz ekranie nie było czegoś takiego. Proszę o pomoc. Mam jeszcze parę dni do zwrotu albo wymiany na inny. Pozdrawiam
 

skylla1

Member
Bez reklam
@gruzlewski, czy widzisz co jest napisane jeden post wyżej nad Twoim, oraz co najmniej sto tysięcy razy w innych wątkach? Kiki napisał tutaj 108 111 postów, z tego ponad 100 000 o treści jak wyżej.
 

Janoko

New member
49NANO863
Jest to nowy TV zakupiony przez internet.
1. Nie chce stroić kanałów, a przez co też i brak listy kanałów.
2. Brak możliwości korzystania z teletekstu (w rozwijanym menu po prawej stronie ekranu nie ma
przycisku wyboru teletekstu).
3. W opisie tego TV widnieje że odtwarza pliki avi , niestety tak nie jest.
Strojenia kanałów robiłem na wszelkie możliwe sposoby łącznie z wpisywaniem częstotliwości i ID dostawcy TV, resetem ustawień TV, zamianą gniazd HDMI w TV, jak i zmianą przewodu HDMI.
Sygnał dostarcza UPC przez dekoder Horizon. Pilot jest sparowany z dekoderem
Wersja webOS 5.21.2522, wersja oprogramowania TV 3.21.80
Serwis LG nie odpowiada
Zaznaczam że mam innej marki odbiornik TV i tam nie ma takich problemów
Ma ktoś jakiś pomysł ?
Pozdrawiam
 

gruzlewski

New member
@gruzlewski, czy widzisz co jest napisane jeden post wyżej nad Twoim, oraz co najmniej sto tysięcy razy w innych wątkach? Kiki napisał tutaj 108 111 postów, z tego ponad 100 000 o treści jak wyżej.

A Ty co moderatorem wątku jesteś, czy liczbę postów sobie nabijasz?
Wszyscy tak piszą więc odczep się albo pouczaj wszystkich!
 

kielta82

New member
Witam od dzisiaj jestem szczesliwym posiadaczem telewizora LG 55NANO867NA,trafiłem do was przez youtuba ze moge u was uzyskac pomoc odnosnie konfiguracji czy kalbibracji.Próbowałem go jakos sam zrobic ale ze słabym skutkiem,telewizor ma słuzyc do ogladanie telewizji kablowej youtuba i netflixa.Czy mozna u was uzyskac pomoc w ustawienia parametrow podaje poczte kielta82@gmail.com bede bardzo wdzieczny
 

Fox1982

New member
Proszę o pomoc

Witam z racji że jestem nowy nie wiedziałem gdzie dokładnie skierować te pytanie, jeśli jest w złym miejscu proszę o przeniesienie.

Może ktoś ma TV LG65NANO863PA
W necie znalazłem 2 zdjecia tylnej obudowy tego TV i różnią się znacząco
Dokładnie chodzi mi o miejsce śrub montażowych do uchwytu.
1 na srodku obudowy
2 na górnej stronie obudowy

Niestety jeszcze nie mogę dodać zdjęć
 

radzion19

New member
Witam wszystkich serdecznie, kupiłem LG65NANO863PA, czy mógłbym prosić o przesłanie ustawień. Wiem że ten TV nie dobrej czerni, ale chciałbym wyciągnąć z niego jak najwięcej.
 

Krisu22

New member
Napisz proszę na PW dostaniesz info dla niebieskich członków forum.

Czy ja też mogę dostać? TV to LED LG 50NANO863PA 50. Ustawiałem już obraz z znalezionych ustawień w necie i wyszło mi tak prawie jak ECO w opcjach obrazu i nadal nie jestem zadowolony z koloru i płynności obrazu.
 
Do góry