LG 2020 - telewizor LG 65” NanoCell 4K 2020 AI TV ze sztuczną inteligencją 65NANO86.

ezto

New member
Hej chłopaki, kupiłem 65nano863, szybkość pilot,ostrość gitara, zgodnie z oczekiwaniami. Mam prośbę - możecie mi pls podesłać konfiguracje głównie pod netflixa/hbo+trochę tv?
Po kupnie ustawiłem tryb na standartowy, ale jednak wydaje mi się trochę jakby "żółty" - choć to może moje skrzywienie w porównaniu do wypodkrecanych na maxa kolorów mojego poprzedniego Samsunga k7000 ..
 

m.mietek

New member
W końcu też zakupiłem 55nano867, jest gdzieś dostępna konfiguracja, tak żeby ustawić jak najlepsze kolory? Oglądam przeważnie piłkę nożną, telewizję nc+ i przez internet Netflix, filmy.
 

lo_fi72

New member
Podświetlenie matrycy w 65nano863NA

Witam - skuszony dobrą ceną tuż przed świętami skusiłem na 65nano863NA jako że moja poprzednia, niezawodna plazma LG nie spełniania wymogów nowego Xbox Series X, który również zawitał pod choinką. Ponieważ z braku czasu popełniłem błąd i praktycznie przez ostatnie 3 tyg. cały czas TV był "ogrywany" a nie "ogladany" (poza "naziemną") zacząłem przygotowywać go do trybu kinowego z wykorzystaniem oczekiwanego od dawna trybu filmmaker mode. I tu mały zonk - ten TV ma fatalne podświetlenie matrycy. Wszystkie ulepszacze mam wyłączone - niezależnie czy local dimming mam on czy off - jedna strona matrycy ma silniejsze podświetlenie. Szczególnie prawy dolny róg doprowadza mnie do szału gdzie tworzy się mały "łuk przy samej krawędzi ekranu, który widać praktycznie zawsze. Zrobiłem zrzut z foto z "Black screen for backlight bleeding" z YT (załącznik) z podkręconą jasnością. Dla mnie to nie do zaakceptowania, bo zamiast filmu cały czas patrzę na ten paskudny prawy dolny róg. Dodatkowo przy teście local dimmingu na planszy 5% grey między ostatnimi 2 prawymi segmentami jest taka jakaś wyraźna różnica. Czy ta się to reklamować - przede wszystkim to fatalne podświetlenie. Czas na zwrot już niestety minął.

Dodam, że w sypialni też mam LG (budżetowy jakiś z 2018r:) z IPS i podświetleniem krawędziowym i tam jest znacznie równiej a cena 4x niższa. Więc nie porównuję plazmy vs IPS .. ;)
 

Attachments

  • LG_65nano863na.jpg
    LG_65nano863na.jpg
    11,2 KB · Wyś: 53
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdjęcie jest zrobione na pustej matrycy.
Tak się nie sprawdza podświetlenia od 20 lat, bo nie działa wsparcie które do tego właśnie służy .
Wprowadź obraz z którego korzystasz i zrób zdjęcia z krótszym czasem przysłony.
I wklej , będzie można ocenić właściwie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Program dotyczy wyłącznie nowości.
LG 65Nano 863 masz na wyprzedaży za 2899 zł plus pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
 

kosa72

New member
Witaj. wybacz chodziło mi o zestaw ustawień , oczywiście jeśli to możliwe. dzięki wielki. a tak a propos kupiłem go za 2500 w empiku jakby ktoś chciał kupić. z góry dzieki pozdrawiam
 

szczepan77

New member
Witam warto zatem kupic LG49NANO863 ?
No i ile jest w koncu hz ?
Prosze zobaczyc artykul z najnowszego psxextreme znanego rednacz z ******************************
f74f2de67b139f3eccd20d08382d5695.jpg


Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

brumm

New member
Cześć

Kupiłem niedawno telewizor LG 65NANO867NA i jestem bardzo zadowolony jednak czegoś mi w nim brakuje czy ma ktoś jakieś sprawdzone ustawienia konfiguracyjne pod ten model. Chciałbym go ustawić do oglądania zwykłych programów telewizyjnych (wiadomości, reklamy, bajki, filmy). Z tego co zauważyłem i tak po uruchomieniu NETFLIX telewizor dostaje ustawienia z platformy (jednak ostatnio oglądałem i coś mi ciemno było). Z niczego więcej nie korzystam. Przewiduję jeszcze zakup konsoli XBOX series X, ale tu już znalazłem filmik na necie jak dokładnie skonfigurować TV pod konsolę.

Dodatkowo jakby ktoś miał wiedzę jak sparować pilota MAGIC z dekoderem UltraBOX NC+ byłoby super. Paruję go wybieram CANAL+ i niby kończy się sukcesem, a nic nie działa.

Dodatkowo zostawiam mail do mnie sheryf0@poczta.onet.pl

Z góry dziękuję za pomoc
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Cześć

Kupiłem niedawno telewizor LG 65NANO867NA i jestem bardzo zadowolony jednak czegoś mi w nim brakuje czy ma ktoś jakieś sprawdzone ustawienia konfiguracyjne pod ten model. Chciałbym go ustawić do oglądania zwykłych programów telewizyjnych (wiadomości, reklamy, bajki, filmy). Z tego co zauważyłem i tak po uruchomieniu NETFLIX telewizor dostaje ustawienia z platformy (jednak ostatnio oglądałem i coś mi ciemno było). Z niczego więcej nie korzystam. Przewiduję jeszcze zakup konsoli XBOX series X, ale tu już znalazłem filmik na necie jak dokładnie skonfigurować TV pod konsolę.

Dodatkowo jakby ktoś miał wiedzę jak sparować pilota MAGIC z dekoderem UltraBOX NC+ byłoby super. Paruję go wybieram CANAL+ i niby kończy się sukcesem, a nic nie działa.

Dodatkowo zostawiam mail do mnie sheryf0@poczta.onet.pl

Z góry dziękuję za pomoc
moga sie laczy, ale ktores z nich po prostu jest niekompatybilny z drugim
 
Do góry