LCD TV Toshiba 37WL56P

nowy66

New member
Toshiba 37 WL58 a 37 WL58 P czym się różnią ? (oprócz P i ceny :) )

Swoją drogą na stronie testberichte.de, toshiba w serii 58P jest bodaj najwyżej oceniana z modeli LCD omawianych na tym forum (tak 32 jak i 37 - obok Philipsa 9830) ! Patrz również test Toshiby 32" serii 58P na av-magazin.de.

pzdr
 

janunio

New member
Bez reklam
[1] Ceny spisałem osobiście z dużych plansz wczoraj.
Stoją tam od chyba dwóch tygodni.


[2] W niemieckich czasopismach Toschiby mają bardzo wysokie notowania. Potwierdzam.
I bardzo dobrze wypada tam BenQ 37" 1920 x 1080. Jest dwa razy tańszy od Philipsa i lepszy.

[3] Czym się różnią "P" od "nie P" też jestem ciekawy.
 

nowy66

New member
Jak podłączyć Cyfra+ do PC?

Na stronach homecinema-fr.com/forum jest cały temat dotyczący nowych modeli Toshiby serii 58P. Ale po francusku, Jak ktoś zna - (na szczęscie ja znam :) ). Dam znać jeśli dowiem się czegoś interesującego
pzdr
 

marmizg

New member
nowy66

Jaka opinia, bo parle wu franse to ja nich fersztejen.

A tak poza tym to ciekaw jestem kiedy KIKI
zdradzi cos a propo Toshiby (szczegolnie dystrybutora)
Bo z posta kikiego "Bla, bla, bla... infolinia bla bla." nic nie zrozumialem.

pozdr
mm
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
tyle wiem co i wy.
Dostałem konakt od prezesa firmy która była przedstawicielem Toshiby na Polskę . Zajmują się tym dwie prywatne osoby. Zadzwoniłem i dowiedziałem sie ,że bedą zainteresowani oficjalna współpracą w marcu.
Ot i koniec - prosili ,żeby czekac - wiec czekam.
pozdrawiam
 

nowy66

New member
Uf, jestem po przeczytaniu całych 43 stron (!!) postów nt WL58P. Uwagi francuzów :
a. Generalnie na kilkunastu posiadaczy 37 i 42, ze względu na małą różnicę w cenie wybierają 42
b. bardzo chwalą jakość obrazu z sat, dvd, poprzez hdmi- bosko.
c. raczej jakość zadowalająca z anteny dachowej (ale to chyba norma dla LCD)
d. uwagi nt buczenia przy niskim poziomie głośności (ale nie u wszystkich)
e. problemy z poprawnymi ustawieniami (ale z kolei wiele odnośników do stron z ustawieniami już gotowymi)
f. link do strony angielskiej, gdzie klient znalazł 20 (!) martwych pixeli. Inni tego nie potwierdzali w swoich egzemplarzach. O ile dobrze zrozumiałem to chodzi o liniowość (?) pixeli.
g. duuużo zdjęć już działających 37 i 42 - no,no są niezłe !
h. według zgubnej oceny na 100 pkt srednia (moim zdaniem z postów francuzów) to minimum 95-98/100. Generalnie sa zachwyceni.
i. no i rozwodzą się nt nowych modeli Z1000 (1080p)
j. może to nic nowego ale podają linka na Spyder TV do kalibracji LCD.

Warto wejśc na te stronę i popatrzeć na zdjęcia. Swoją drogą nie próbowałem ale można sprawdzić czy translatory (Google, Altavista) poradza sobie z tłumczeniem na bardziej ludzki - dla większości - język.

Myślę, że warto przyjrzeć się bliżej 37(42) WL58P Toshiby. Uwagi negatywne, o których napisałem wyżej to tylko maluuuutka część w stosunku do zachwytów reszty.

pzdr
 

nowy66

New member
Jeszcze dodatkowe info. W MM KingCross Poznań stoi od niedawna 42WL58P. Obok Plazmy Loewe. Moim zdaniem Toshiba 42 WL58P lepiej gra od plazmy. Oba w (chorej) cenie ok 14k. Sygnał albo z dachu satelita albo dvd demonstarcyjne Thomson. Nawet czerń jest mocniejsza w Toshi !! Oba warto zobaczyć.
pzdr
 
Do góry