LCD TV Toshiba 37WL56P

Fox1970

New member
A czy byłbyś tak uprzejmy i powiedział nam wszystkim w jakiej cenie można kupić te TV w sklepie nie dla idiotów? U Niemiaszków np. model
Toshiba 32WL58P kosztuje coś ok. 1500 euronów, zależy od sklepu internetowego.
 

TomekC

New member
Ortax360,
kopnij się do MM w Łodzi (powinna jeszcze być w MM 2 - Galeria), to kupisz 32wl58 za 6500,- (po nagocjacji - oficjalna cena 6999,- zł) z pełną 2-letnią gwarancją w Polsce (serwisowaną przez BIS Serwis). Na razie mają niewielkie ilości, ale po nowym roku mają mieć nowe dostawy.
O dziwo innw MM jeszcze jej nie miały.
Sam zastanawiam się nad tym modelem, kolory i głębię ma super, ale balans bieli był cienki w egzemplarzu który oglądałem.
Ortax360, masz obecnie 32lx500 (właśnie na niego czekam), powiedz w czym jest problem, że chcesz go wymienić ?
Będę wdzięczny za informacje, bo może zmienię zdanie.
Pozdrawiam.
 

TomekC

New member
kiki napisał:
witam
Już wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy./ Toshiba/
pozdrawiam

Kiki,
od jakiegoś czasu przeglądam to forum i dochodzę do wniosku, że bardzo lubisz wtrącać hasła do wątków, bez konkretnych odpowiedzi.
Ciekaw jestem, w jaki sposób "uchylisz rąbka tajemnicy" jeśli chodzi o Toshibę, jeśli będzie ona dostarczana prawdopodobnie tylko do sieci typu MM, Euro, itp. z pominięciem oficjalnych dystrybutorów Toshiby na rynku polskim (tak się dzieje z telefonami Siemens'a).
Sądzę, że niestety w sklepach internetowych pojawią się te modele z rynku Niemieckiego z wątpliwą gwarancją.
Jeśli wiesz coś konkretnego na temat tych LCD to proszę o informacje, bo sprzedawcy nawet nie potrafią ustalić jakiej firmy panele są do nich ładowane (Sharpa, Samsunga czy Toshiby).
Pozdrawiam, i proponuję mniej haseł a więcej konkretów (jak na specjalistę, za jakiego się uważasz przystało).
 

ANDREW

New member
Samsung SP-43W6HP

TomekC napisał:
Ortax360,
kopnij się do MM w Łodzi (powinna jeszcze być w MM 2 - Galeria), to kupisz 32wl58 za 6500,- (po nagocjacji - oficjalna cena 6999,- zł) z pełną 2-letnią gwarancją w Polsce (serwisowaną przez BIS Serwis). Na razie mają niewielkie ilości, ale po nowym roku mają mieć nowe dostawy.
O dziwo innw MM jeszcze jej nie miały.
Sam zastanawiam się nad tym modelem, kolory i głębię ma super, ale balans bieli był cienki w egzemplarzu który oglądałem.
Ortax360, masz obecnie 32lx500 (właśnie na niego czekam), powiedz w czym jest problem, że chcesz go wymienić ?
Będę wdzięczny za informacje, bo może zmienię zdanie.
Pozdrawiam.

Witam
Ile czekasz juz na tego panasa? ;)
Ja czekalem okolo miesiaca ale 18.11 udalo mi sie go kupic w jednym ze sklepow- dostali tylko jeden egzemplarz. wczoraj bylem w MM i tam tego modelu nie dostali do dzis!! Moze go wycofuja ? moze wprowadzaja nowy? :) kto wie
Ja osobiscie jestem zadowolony z slaba osiedlowa kablowka gra bardzo dobrze, dvd takze HD jeszcze sie nie dorobilem.
zycze cierpliwosci ;)
 

TomekC

New member
Re: Co sadzicie?

ANDREW napisał:
Witam
Ile czekasz juz na tego panasa? ;)
Ja czekalem okolo miesiaca ale 18.11 udalo mi sie go kupic w jednym ze sklepow- dostali tylko jeden egzemplarz. wczoraj bylem w MM i tam tego modelu nie dostali do dzis!! Moze go wycofuja ? moze wprowadzaja nowy? :) kto wie
Ja osobiscie jestem zadowolony z slaba osiedlowa kablowka gra bardzo dobrze, dvd takze HD jeszcze sie nie dorobilem.
zycze cierpliwosci ;)

Cześć,
Panasonic 32LX500 wchodzi do magazynów Panasonica Polska 27.12.2005 r., więc będzie dostępny między świętami. Ilości nie mają być powalające, więc radzę sobie zaklepać w wybranym sklepie.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
 

ANDREW

New member
Cześć,
Panasonic 32LX500 wchodzi do magazynów Panasonica Polska 27.12.2005 r., więc będzie dostępny między świętami. Ilości nie mają być powalające, więc radzę sobie zaklepać w wybranym sklepie.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt[/quote]


to samo slyszalem w pazdzierniku i listopadzie wiec roznie to moze byc.
do mojego sklepu z zamowionych 8 sztuk przyslali 1 i tylko dlatego ze to sklep firmowy panasa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Panasonic należy do szerokiej czołówki najlepszych LCD , ale nie jest liderem.
Warto dobrze sprawdzić konkurencje.
Jest w czym wybierać.
Jakość kilku jest zachwycająca.
Tym bardziej ,ze na kilka modeli w dniu jutrzejszym ma być kilka extra cen
pozdrawiam
 

TomekC

New member
kiki napisał:
witam
Panasonic należy do szerokiej czołówki najlepszych LCD , ale nie jest liderem.
Warto dobrze sprawdzić konkurencje.
Jest w czym wybierać.
Jakość kilku jest zachwycająca.
Tym bardziej ,ze na kilka modeli w dniu jutrzejszym ma być kilka extra cen
pozdrawiam

Cześć KIKI,
znowu ogólniki, o jakich modelach piszesz i o jakich "extra cenach" ?
O Panasonic'u moźna wiele powiedzieć, ale nie wypuszcza na rynek "chłamu". Może nie są to modele topowe (mowa o LCD), ale Panasonic nie był do tej pory producentem paneli (robił tylko plazmy) i dlatego kupował je od innych producentów (Fujitsu).
Telewizor to nie monitor i dlatego uważam, że najważniejsza jest jakość obrazu z tunera TV, a pod tym względem Panasonic sprawuje się wyśmienicie. Jeśli chodzi o konkurencję, to na 3 włączone Sharpy (ten sam model - GA6) każdy grał inaczej (balans bieli, kolory, ostrość - ustawienia fabryczne). U Panasonica tego nie zauważyłem, a może to przypadek ?
Pozdrawim i życzę konkretnych wypowiedzi zamiast pustosłowia.

PS. ANDREW, zadzwoń na infolinię Panasonica, podadzą ci numer do człowieka od dostaw (Pan Wilczopolski), i uzyskasz potwierdzenie daty dostawy do magazynów Panasonica Polska.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Że niby kto robi chłam ?
Sprawdziłeś jak są podłączone Sharpy , z czego idzie sygnał ?
Czy też stały trzy jednakowe LCD Panasonica - bo nic nie napisałeś
- jak zwykle tylko okólniki.
To ,że Panasonic nie jest liderem rynku - to chyba oczywiste
/słowa przedstawiciela Panasonica w biuletynie informacyjnym IFA/
To Sharp jest nawiększym na świecie producentem , to Samsung i Philips zbiera prestiżowe nagrody rynku i tu tajemnic nie ma.
Szkoda że tego nie zauważyłeś.
Poprzednie wiadomości o dostępnosci też pochodziły od Rafała Wilczopolskiego.
Ceny na LCD i plazmy tylko jutro i pojutrze - bardzo atrakcyjne
infolinia gg 2868228
pozdrawiam
 

ANDREW

New member
Nowy HD test kanał w mpeg 2 z Astry

PS. ANDREW, zadzwoń na infolinię Panasonica, podadzą ci numer do człowieka od dostaw (Pan Wilczopolski), i uzyskasz potwierdzenie daty dostawy do magazynów Panasonica Polska

Nie musze dzwonic mam ten tv w domu :wink:

Panasonic moze nie jest liderem ale robi dobre tv. no i co masz na mysli piszac lider najwieksza sprzedaz najlepsza jakosc? te dwie cechy nie ida w parze. Liderem polskiego rynku aut jest skoda i fiat i co z tego wynika- inne auta sa zle??
Liderem rynku lcd jest sharp?? (sprzedal najwiecej tv?) i co z tego (patrz nie dzialajace piloty)
 

TomekC

New member
kiki napisał:
witam
Sprawdziłeś jak są podłączone Sharpy , z czego idzie sygnał ?
Czy też stały trzy jednakowe LCD Panasonica - bo nic nie napisałeś
- jak zwykle tylko okólniki.

Wszystkie 3 Sharpy były podłączone poprzez antenę (sygnał kiepski, ale do porównania wystarczający - ostatecznie jest toTV a nie monitor), ustawienia fabryczne i każdy grał inaczej :?
Trzy Panasonic'i LX500 włączone jednocześnie, to na tą chwilę marzenie i wiesz o tym doskonale, więc nie gadaj tu o okólnikach, bo hasłowe traktowanie forum, to Twoja specjalność.

kiki napisał:
To ,że Panasonic nie jest liderem rynku - to chyba oczywiste
/słowa przedstawiciela Panasonica w biuletynie informacyjnym IFA/
To Sharp jest nawiększym na świecie producentem , to Samsung i Philips zbiera prestiżowe nagrody rynku i tu tajemnic nie ma.
Szkoda że tego nie zauważyłeś.

Ślepy nie jestem, jeśli byś przejrzał moje inne wypowiedzi, to zauważyłbyś, że staram się obecnie śledzić najnowsze modele, ale otrzymanie nagrody za jakość obrazu (Samsung 40M61) nie zawsze idzie w parze z wzornictwem, które MOIM ZDANIEM, w tym przypadku jest beznadziejne, i odwrotnie LG 32LP1R - wzornictwo MOIM ZDANIEM super a faktyczna jakość obrazu - beznadzieja.
A na marginesie, BMW, Audi, Mercedes nie są liderami sprzedaży samochodów, ale o ich jakości chyba nie trzeba pisać :wink:


kiki napisał:
Ceny na LCD i plazmy tylko jutro i pojutrze - bardzo atrakcyjne
infolinia gg 2868228
pozdrawiam

Infolinia na GG, to żart ?
Jeśli masz jakieś rewelacje, to daj przykłady na forum, ten wątek odwiedza wiele osób, może ich to zainteresuje.
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
 

TomekC

New member
nowy66 napisał:
Uprzejmie proszę o pisanie na temat !! Toshiba to nie jest Panasonic i ten ostatni NIE JEST tematem tego wątku !!!.

Przepraszam za zmianę tematu,
Toshibę oglądałem w MM i "chodzi jak burza" (model 32WL58), jedyne co mnie powstrzymało przed kupnem, to balans bieli, obraz był szary zamiast białego, ale może to wina tej sztuki, która była wystawiona. Niestety MM dostał śladowe ilości tego LCD, a następne dostawy mają byś w nowym roku.
Cena przyzwoita - 6999,- wyjściowa, a po negocjacji 6500,-.
Gwarancja 2 lata w Polsce - BIS Serwis.
Wygląd - dla mie super.
Ilość gniazd - powalające (między innymi 2 x HDMI).
Zakres regulacji obrazu ogromny.
Jakość dźwięku - przeciętna (ale od czego jest kino domowe).
Inne bajery (PIP itp.) - brak :?
Reasumując, moim zdaniem LCD wart swojej ceny i godny polecenia.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt.
 

janunio

New member
Bez reklam
W Saturnie cały czas w sprzedaży 4 modele Thoshiby .
Od 32 so 42 cali. Seria 58.
Piszę bo zrozumiałem, że są trudnodostępne.
37" jest z literką P i bez.
Wyglądają pożądnie.
 

janunio

New member
Bez reklam
Co i kiedy kupić?

Ceny w Saturnie Toshiba LCD:

32" 32WL58 - 5 999 zł
37" 37WL58 - 7 999 zł
37WL58P - 8 999 zł
42" 42WL58 - 11 499 zł
 

RoMi

New member
byłem w saturnie w jankach i nie widziałem modelu 58 - które się dawno już rozeszły. Pozostał model 56 - ale to już nie to. A ceny dla modelu 32wl56 - 5999 , 32wl58 - 6999. Więc albo janunio bywa w innym tańszym saturnie albo w informacji podali mu głupoty. Podobają mi sie teksty sprzedawców w saturnie "po co Panu toshiba - przecież tu są lepsze tv i pokazuje samsunga - bierz Pan". Niestety nie wie że ja już spędziłem wiele godzin porównując tv - w tym przedziale cenowym i zdecydowanie wybór mój padł na model z serii 58 (mimo że na forum rekomendacje ustawione są w innym kierunku). Pojawiające się opinie i wyniki testów na zachodnich portalach modelu 32wl58 - potwierdzają to co można zobaczyć na własne oczy - po prostu najbardziej przyzwoity obraz dla tv lcd z ceną do 7tys.zł. :wink:
 
Do góry