LCD JVC LT-32c50 a LT-32s60

miethod

Member
spoko:)

odnosnie progresywnego to sie zorientowalem wlasnie w instrukcji pisze:D ale dzieki za potwierdzenie
dzis zamowilem kabel scart->component:)
 

zatra

New member
method czy słaba ostrość dotyczy sygnału z dekodera cyfry+ ??
Pytam gdyż u mnie podstawą oglądania będzie taki sygnał a dvd tylko okazjonalnie i zmartwiłem się tą ostrością bo dla mnie to jest ważne.
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Może dekoder jakiś lipny bo jakoś nie zauważyłem nieostrości a sprawdzałem na kablówce.
 

miethod

Member
Samsung 32R51

jakośći z cyfry brakuje troche do jakosci DVD, nie jest to duża różnica ale widoczna, smiało można się przyzwyczaić

mój dekoder to philips DSB 3010,
-może jest jakiś lepszy dostepny dekoder cyfry do cyfrowych telewizorów? albo jakieś tricki które mogą usprawić jakość obrazu? -ustawiam na cyfrze format obrazu "panoramiczny" to kompletnie NIC się nie zmienia w stosunku do formatu "standardowego" - o co z tym chodzi?? przeciez na chlopski rozum powinien się zmienić format wyświetlanego obrazu...

prosze o jakieś wskazówki
 

tuptus55

New member
Z DSB 3010 też powinieneś wyprowadzić komponent (eurozłącze TV bo na drugim eurozłączu jest RGB), a przynajmniej RGB (kabel euro-euro)
 

miethod

Member
no ale jak wyprowadzić z DSB 3010 komponent jak w TV mam tylko jedne wejście komponentowe które własnie bedzie podłączone do dvd... mam połączenie euro-euro z DSB 3010 do TV.

jak to jest z tą zmianą formatu obrazu na cyfrze? to jest pic na wode fotomontarz czy faktycznie to działa komuś?
 

zatra

New member
Witam
Z tą zmianą formatu na cyfrze jest tak że w opcji tunera musisz zmienić format ale oprócz tego musi jeszcze lecieć film w tym formacie gdyż sama zmiana w tunerze tylko go przygotowuje do odbioru innego formatu.
 

aro

New member
LE32M51B czy TX-32LX500

Witam,
Czy może ktoś mi powiedzieć jakie są konsekwenje tego, że c50 nie jest HD Ready. Co to znaczy, skoro i tak podobno można na nim odbierać HDTV? Jak to się ma do S60?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś sporo osób zachwycało się jakością 32 C 50 i 32 S 60
Dla osoby która nie ma urządzeń z HDMI . Żaden problem nie wystepuje. C 50 ma szybszy procesor ruchu i lepszą paletę barw. Odbiera HDTV przez komponent bez żadnych różnic.
Jeden z kilentów z Katowic ztwierdził że spędził kilka dni temu w MM w Katowicach sporo czasu na prezentacji TV LCD Loewe za 30.000 zł i nie ma on startu do prezentowanych JVC.
Inne firmy na pokazach - prezentowały się gorzej- niestety.
pozdrawiam
 
Do góry