LCD JVC LT-32c50 a LT-32s60

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz gg 2868228 . Te ceny są z całą pewnością dobre.
W tej klasie - lepszych nie znajdziesz.
pozdrawiam
 

miethod

Member
witam
chciałem pociągnąc troche ten wątek, LCD JVC LT-32c50 a LT-32s60. Zamierzam kupić którys z tych modeli, z tego co zauważyłem C50 jest bardziej wychwalany. Otóż odległość z jakiej będe oglądał to 4 metry, głównie oglądam cyfre i filmy DVD. to jak c50?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepsze kolory, pełnie barw jest po stronie 32 JVC C 50 /6999zł , S 60 - 6799 zł / ma lepsze wyposażenie.Zapraszam na test porównawczy.
pozdrawiam
 

miethod

Member
wyposażenie czyli konkretnie co?? mam też pytanie bo nigdzie nie moge znaleźć na ten temat informacji czy te modele JVC mają może czytniki kart z aparatów cyfrowych?
dzieki i pzdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lepszy czas reakcji , inna matryca , pełniejsze kolory. Poczytaj wątki - obok. Odczucia uzytkownikow i klientów co do JVC 32 C 50 - podobne
pozdrawiam
 

miethod

Member
LC 32 P50 czy LE 32M 51B

wezme c50 raczej, mam pytanie też odnosnie filmów, jak to jest z tą rozdzielczośćia ? do tego modelu (rozdzielczosc 1366 x 768) sciagac filmy 720p czy 1080i? rozumiem że muszą być to filmy WMVHD zeby oddac najlepiej mozliwosci telewizora HDTV?
 

miethod

Member
zastanawiam sie takze nad plazmą: JVC PD-42B50BJ, 7999 moge dać ale wytłumaczy mi ktoś jak jest z tymi rozdzielczoścami? czemu lcd 32' ma 1366x768 a 42' plazma ma 852 x 480 pikseli? jak sie ta rozdzielczość ma do jakości obrazu? Gubie się w tym przecież HDTV się charakteryzuje wysoką rozdzielczością a 852 x 480 pikseli jest nie wiele wyższa od sygnału PAL...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JVC Plazma B50 jest -super - ale ostatnio kosztowala taniej
jaki masz sygnal i odleglośc od ekranu.
Oczywiście ,że widac różnice jakości z obrazu w wyniku rozdzielczosci matrycy. Masz od razu wrażnie ,ze wiecej widac.
Oczywiscie JVC 32 C 50 chodzi w HDTV i to rewelacyjnie.
pozdrawiam
 

miethod

Member
pisałem juz odległość 4m, sygnał przewaznie cyfra,czasem dvd/divx a w przyzlosci xbox360, chcialbym tez kompa podlaczyc czasem

kiki co bys wybral majac 8000? 32 LCD czy 42Plazma JVC rzecz jasna

nie mialem okazji ogladnąc tych 2 tv obok siebie i porownac a jutro chce w koncu cos zamówić wiec prosze rozjasnij mi umysł po raz ostatni :)
pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wg. mnie Najwieksze wrażenie prze Twoich warunkach i dla Twoich potrzeb , na dziś i na jutro spelni JVC 32 C 50./6999 zł/
Znacznie lepsze parametry ktore zostana wykorzystane z Twoich urzadzeń
Jedynie mozesz przemyslec jeszcze ekran 37 JVC - najnowszy produkt
37 S 60 - na nowej matrycy. 37" JVC Full wypas. Wysokie oceny po targach w Berlinie. Nowe rozwiązanie Dyna-Pix.
Cena jest super - na poczatek 8499 / detal 11.000 zł/
pozdrawiam
 

zatra

New member
JVC GZ-MG 50 czy Panasonic NV-GS 140 EG?

Witam
Kiki od kiedy będzie w sprzedaży JVC 37 S 60 gdyż jak do tej pory nie znalazłem go w ofercie a też się przymierzam do 37 " LCD lub plazmy.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
niestety zle informacje
37" JVC - Cena oferowana 9999 nagle zmienila się na 10999
Oczywiście Ci ktorzy mieli obiecaną cenę 8499 - otrzymają tą cenę.
Telewizor extra ale cena 10999 - to przesada.
Jakośc jest super .
Telewizory będą za dwa dni.
Ilośc ograniczona - przy tej cenie.
pozdrawiam
 

miethod

Member
no i dzis dotarł, zdecydowalem sie jednak na s 60, wszytsko super, mam tylko problem z DVD w trybie progresive scan 720P-obraz to same paski nie wiem czy to przez to ze podłączyłem scart-scart a ponoć ma byc scart-Component... zna się ktoś na tym??
 

miethod

Member
najlepszy obraz rzecz jasna z DVD-żyleta, antene naziemną mam kiepską muszę zmienić więc się nie wypowiadam,natomiast obraz z cyfry jest w miare OK, do kolorów się nie mogę przyczepić, ostrość troche słaba, pikseloza z bliska ale siędząc daleko (4m) jest spoko

kiki S60 ma wogóle progresywne skanowanie? bo nigdzie nie moge znaleźc info na ten temat
 
Do góry