LCD do 4000,00 zł ... ranking 26''

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ja bym uważał na te LG ponieważ mają słabe kąty boczne i przy nawet nie dużych odchyleniach kolor czarny zmienia się w ... fiolet? i jeszcze inne odmiany kolorów.
 

grych2

New member
ar2 napisał:
Ja bym uważał na te LG ponieważ mają słabe kąty boczne i przy nawet nie dużych odchyleniach kolor czarny zmienia się w ... fiolet? i jeszcze inne odmiany kolorów.

na jaki model wg Ciebie powininem zwrócić uwagę tak do 3500 zł
 

grych2

New member
ar2 napisał:
Powiedz do czego będziesz go używać i czy 3,5 tyś to max.
tak te 3,5 to max, 90% to będzie kablówka 10% zwykłe dvd i diw'x-y, ale w przyszłości chcę sobie kupić prawdziwe dvd z hdtv (jak się bardziej rozpowszechni i będzie trochę tańsze)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Potwierdzam zdanie kiki, najlepiej w tym przedaiale wg mnie zagra p50, jedyne co może denerwować w tym tv to fakt, że kanały przeskakują co 1,5 sek.
 

darecki

New member
SSDDKK napisał:
witam

dolanczam sie do tego pytania:
ktory jest lepszy Samsung LER51 czy LG 26LX2

wydaje sie ze LG jezeli chodzi o parametry jest lepszy !!!
ale jakie jest wasze zdanie

moze polecacie cos innego
dzieki i pozdrawaim

Nie testowalem LX2R z Samsungiem gdyz nie mialem mozliwosci...natomiast chce powiedziec ze posiadam wlasnie LG 26LX2R i jestem bardzo zdowolony...ma wszystko co powinien posiadac Tv nowej generacji...tzn.super matryca i wyposazenie. Mysle ze dobrze wybralem.
 

dgawlow

New member
grych2 napisał:
Macie racje jak kupić to dobry sprzęt, a może znacie jakieś możliwości ściągnięcia z zagranicy lg 26lx1 lx2 i wtedy co z gwarancją ( przecież mieszkamy w UE) czy będzie taka gwarancja w Polsce aprobowana
Jesli kupisz w mediamarkecie za granica, to gwarancja jest akceptowana w Polsce i nie ma zadnego klopotu. Co do innnych sklepow, to niestety trzeba sie bedzie przejechac albo wyslac jak cos sie stanie.

pozdrawiam

Domel
 

grych2

New member
witam wracając do rozmowy to, przeglądając internet to sharp p50 jest dobrze oceniany, czepiam się tej rozdzielczości czy nie będzie za mała, i czy u kogoś z was ten sprzę juz troche i pracuje i jak go oceniacie?
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
tak czy tak Sharp P 50 - ma bardzo dobre opinie szczególnie przy obiorze PAL.
Ale poprzez HDMi świetnie sobie radzi z dvd oraz z HDTV.
Podłączajac pod kablówkę z uwagi na transmisję bez kompresji obraz jest najbardziej naturalny. Widać najwiecej szczegółów. Dodatkowym argumentem za - jest miejsce produkcji - Japonia.
Telewizory te w ostatnim okresie były bardzo trudne do zdobycia. Sharp zdecydował się na kolejną inwestycję - nową fabrykę , najwiekszą na swiecie.
Sprawdź na własne oczy przed zakupem.
Poświęć na to chociaż z pół godziny.
pozdrawiam
 

krzkop

New member
kiki napisał:
witam
Dodatkowym argumentem za - jest miejsce produkcji - Japonia.

Kiki daj już spokój tej padace zalega na magazynie, że tak reklamujesz?
To, że był wyprodukowany w Japonii o niczym nie świadczy. Mój P50 też był wyprodukowany w Japonii i okazało się, że był fabrycznie uszkodzony jak większość, a może wszystkie i musiał być poprawiany przez polskich inżynierków lutownicami.

Żadnej rewelacji w obrazie nie widzę natomiast przełączanie programów w tym LCD to żenada. Odbywa się to wszystko strasznie wolno a na dokładkę jeszcze przez pół minuty wyświetlają się na 1/4 ekrany nikomu do niczego niepotrzebne informacje z jakim to sygnałem wizji mamy do czynienia następnie rodzaj dźwięku i tak za każdym razem.

Kontakt z serwisem przemilczę bo szkoda pisać wystarczy przejrzeć starsze wątki.
 

grych2

New member
krzkop napisał:
Kiki daj już spokój tej padace zalega na magazynie, że tak reklamujesz?
To, że był wyprodukowany w Japonii o niczym nie świadczy. Mój P50 też był wyprodukowany w Japonii i okazało się, że był fabrycznie uszkodzony jak większość, a może wszystkie i musiał być poprawiany przez polskich inżynierków lutownicami.

Żadnej rewelacji w obrazie nie widzę natomiast przełączanie programów w tym LCD to żenada. Odbywa się to wszystko strasznie wolno a na dokładkę jeszcze przez pół minuty wyświetlają się na 1/4 ekrany nikomu do niczego niepotrzebne informacje z jakim to sygnałem wizji mamy do czynienia następnie rodzaj dźwięku i tak za każdym razem.

Kontakt z serwisem przemilczę bo szkoda pisać wystarczy przejrzeć starsze wątki.

Macie racje sam jestem sprzedawca i to co sprzedaję to jest towar "najlepszy" tylko z "nieznanych" mi przyczyn nie mam go w domu, wie miło jest usłyszeć opinie ludzi którzy kupili lcd, mam w kablówce ze 50-siąt kanałów u lubię sobie miedzy nimi skakać, więc nie wyobrażam sobie aby kanał przełączał się 5 sekund (mój poczciwy staruszek philips robi to w ułamek sekundy) a może jedna lepszym sprzętem byłby rx1 a może coś innego
Na początku moich wypowiedzi powiedziałem, że będę używał telewizora do kablówki i trochę do DVD, ale tak sobie wymyśliłem, że fajnie było by pograć na NFS na takim ekraniku.
Miłe widziane podpowiedzi ludzi którzy mają luz swoje cacka i chcą się podzielić wrażeniami (tymi dobrymi lub złymi), przypominam że szukam LCd 26cali tak do 3,5 koła.
Dziękuję z podpowiedzi
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No ja używałem przez trochę model P50 i uważam, że jest udany, nie doświadczyłem żadnych problemów wymienianych na forum. Ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nad dołożeniem 200-300 zł i w tej półce cenowej sprawdził samsunga.
 

Fly

New member
Jaro napisał:
Fly jak oceniasz ten TV? jak Twoje wrażenia? opowiedz coś szerzej, uzywasz go juz troszke. Rozwazam zakup tego TV i chiałbym poznać mozliwie dużo opinii na jego temat.
Pozdrawiam

Jestem zadowolony,
odpowiednia jakość za taką cenę.
Przy moich 4 metrach odległości od TV obraz OK.
Oglądam 50% kablówka (średni sygnał); 40% dvd; 10% pc.
przy TV sygnał dobry, przy reszcie źródeł bardzo dobry.

kolorki ok, jakies 2-3 dni zajęło mi własne ustawienie TV, ale potem jest na prawdę dobrze


pozdrawiam,
 
Do góry