LC-40LE705EV testował już ktoś ten sprzęcik?

gabo2

New member
podaj link tej niemieckiej strony co ogladasz te tv bo ja tak sie zastanawiam czy nie taniej by mi bylo kupic tv w niemczech gwarancje jest i tak ogolno europejska tak mi sie wydaje
 

gizmo69

New member
Raczej nie pokaże się 705 w wersji 46 cali na naszym rynku , jeśli mają wejść do sprzedaży nowe modele Lcd Sharpa.
 

MarioR

New member
A jednak sie pojawił 46'' i 55''

Zapewne część z Was już wie, ale dla pozostałych to zapewne cenna informacja pojawiły się już w sprzedaży:
LED SHARP LC-46LE705EV 46" LED w cenie 5999 PLN
LED SHARP LC-52LE705EV 52" LED w cenie 7324 PLN

ja znalazłem te ceny w jednej z hurtowni internetowych (nawiasem mówiąc z miejscowości Kikiego).

Pozdrawiam i czekam na testy z wszystkimi.
 

GrzegorzCha

New member
5999 ? Nie jest to przypadkiem lekkie przegięcie ?
Z resztą to chyba nie jest sprzęt z polskiej sieci, bo jeśli zaufać infolinii Sharpa, to wg informacji z 23-03-2010 modelu 46 / 705 na razie nie ma w ofercie i nie wiadomo kiedy będzie. Chyba, że się goście mijają z prawdą.
 
Ostatnia edycja:

Eragorin

New member
Cena za LC-46LE705EV zdecydowanie przesadzona skoro 40 cali można za około 3600 znaleźć oferty. Szkoda bo zastanawiałem się nad kupnem tego Sharpa w wersji 46 cali bo 40 trochę za mały mi się wydaje.
 

Miran

New member
Jak widać na skąpcu coraz więcej jest modelu 705 przynajmniej 52 cale.
I co ciekawe jest już tańszy niż 700 dostępny już za 6 tyś z małym hakiem.
Z tego by raczej wynikało że jest to następca 700 więc coś tam musi mieć poprawione.
 

micro

New member
Witam - co powiecie na oferte rtv euro agd za model 40" ? - oplaca sie (raty 30x0% robia dla mnie duza roznice) - czy za te cene cos lepszego znajde ?
 

tycobb

New member
Dźwięk...

Jak już wszyscy użytkownicy 700-tki pisali dźwięk bezpośrednio z tv jest do "D" zatem się zastanawiam czy to opóźnienie dźwięku ma jakieś większe znaczenie jeśli i tak wszystko leci mi via amplituner :?:

@kiki można zapytać jaka cena 46" 700 jest u was :?: :cool:
 

krbar

New member
705

Mam od tygodnia 705ev.Jestem bardzo zadowolony.Mimo wszystkich dziwnych komentarzy obraz na SD (Multimedia) jest bardzo dobry.Zależy to od kanałów, na przykład w TVN na serialu Majka-zrobionym cyfrową kamerą nie wiem czy byłby lepszy na cyfrówce.Przekonam sie jak założę tv cyfrowe.
Ja ustawiłem obraz na trybie AV FILM (wydaje mi się, że tylko tu można ustawić bez przyrządów dobry kolor,posiłkując się ustawieniami kalibracji wstępnej ze strony - flatpanelshd.-
Kontrast mam ustawiny na 24 i to w zasadzie wystarcza do oglądania w domu.Na innych pozycjach np auto nawet przy najnizszych ustawieniach był za ostry wieczorem.Nie mówiąc o trycie dynamicznym czy gra.Po ustawieniach czerń niesamowita.Każdy tryb ma osobne ustawienia wszystkich parametrów,więc zabawa beż ograniczeń.
Dźwięk ma opóźnienie , ale po ustawieniu w menu problem znika.Z komputera obraz przez tv-dźwięk przez wzmacniacz -działa bez problemów.
Próbowałem wgrać nowy soft ale z poziomu menu nie chce tego przyjąć.Napisałem do Sharpa w tej sprawie.Co prawda w pliku z nowym softem podają sposób instalacji jak w 700 z wyłączaniem tv, ale zaczekam na odpowiedź.
Ogólnie super i polecam
 
Do góry