Laik kupuje pierwsze TV 58"- prośba o porady

bogaty

New member
Bez reklam
No to mam zagwozdkę troszkę, ponieważ przyznam się że większa przekątna jest dla mnie ważna. Gdyby Panasonic miał wersję 55" lub 58" VT20... bo już na 65" się nie targnę. Bogaty, a miałeś może do czynienia z Toshibą 55WL753? Jakies bliższe porównanie LED z plazmą, jeśli mógłbym Cię ładnie prosić.
Kolory na LED są zimne, nie naturalne na tym polu Sharp Quatron daje radę.Z TV Toshiby nie miałem styczności.Druga rzecz częsty widok Cloudingu i nie równo podświetlonej matrycy, tutaj znów plus dla Sharpa gdyż, ta przypadłość rzadko widoczna w produktach tej firmy.Banding z kolei na Sharpie często wystepuje, miałem dwa LCD Sharp i zarówno na jedym jak i drugim to występowało.
 

Majkem82

New member
No właśnie, tylko jak bardzo gorsza Piopio, to mnie zastanawia.
Bogaty, jestem w stanie pozostać przy poprzednim moim wyborze, czyli plaźmie. Twoje słowa potwierdzają moje dotychczasowe zdanie, dziękuję. Tylko teraz ja bym chętnie połasił się na te 63" Samsunga vs. 50" Panasonica. Żałuję, że nie mam możliwości porównania tych obu na żywo. Tzn. konkretnie określenia, czy gorsza jakośc Samsunga doskwierałaby mi na tyle, by wybrać Panasonica :)
 
Ostatnia edycja:

Piopio

New member
Osobiście wybrałbym Samsunga 63". Większy rozmiar to jednak większa frajda. Nawet kosztem minimalnie gorszej jakości. Seria VT Panasonica uważana jest za najlepszy TV po Kuro Pioneera.
 
Do góry