LA42660S LG - moduł CI nie pamięta kanałów i DLNA+SE widać tylko miniatury.

sp111der

New member
dzięki poćwiczymy zobaczymy ale obawiam się że to nie wiele da
i pytanko czy ktoś ma problem z zainstalowaniem aktualizacji nowej 04.00.29 przez usb. tv jej nie widzi z sieci też nie

oraz pytanie do kolegi wyżej sp111eder czy coś zdziałałeś w sklepie z reklamacją?

witam ponownie.
TV wrócił z serwisu po 3 tygodniach prawie... poinformowano mnie, że wgrano nowe oprogramowanie, które rozwiąże problem .... problem pozostał nie rozwiązany. ponadto doszedł nowy: niektóre kanały nie dają się przełączyć, po naciśnięciu przycisku na pilocie TV zmienia kanał na ... ten sam kanał.
2 dni temu zawiozłem go znów do sklepu....
c.d.n.
 

tompatrz

New member
Czy z modułem CI też wam w stanie czuwania świeci logo LG? Dopóki nie miałem modułu nie świeciło, dziś założyłem moduł Astona i od tego momentu świeci.
 

marguzik

New member
reklamacja

Witam
Jestem nowym użytkownikiem, a stałem się nim bo szukam TV i właśnie myślałem o modelu LA42660S po przeczytaniu problemów z tym modelem, wcale nie zrezygnowałem z zakupu.
Czytając jednak dalej temat i dowiedziawszy się o podejściu działu serwisu/reklamacji do zgłaszanych problemów przez klientów odrzuciłem dany model, a nawet może i firmę. Nie ma sprzętu który nie posiada usterek, wad. Jednak ważne jest podejście działu serwisu do zgłaszanych problemów a tu jak czytam to totalna olewka. Aby tylko wypchnąć klienta z telewizorem za drzwi i kliencie martw się dalej sam. Gratuluje podejścia działu serwisu i życzę powodzenia.
Dzięki za opisanie problemu, ja szukam dalej TV ale nie LG.
 
Do góry