Kupował ktoś w www.sontel.pl

panorafix

Member
A co wy na to by zaspamowac im skrzynki, pokupowac nie wiadomo jaką ilosc produktow i to olac? ja pisałam do nich dwukrotnie maila, ani razu nie odpisali, raz dzwoniłam i się nie dodzwoniłam :???: są nie poważni, dobrze, że nie dałam się oszukac i zawsze kilka razy sprawdzam sklep i opinie zanim zdecyduje się na zakup :D hmmm, a od nich na maila raczej ktoś zagląda, to możnaby zrobic im niespodzianke, powpisywac fikcyjne dane adresowe itd i poklikac sobie większe świąteczne zakupy, niech i oni mają niespodzianke 8)
I co myślisz,że się ucieszą?I tak nie przelejesz kasy.Ja sobie kupiłem 3 telewizory żeby zobaczyć czy wejdzie opcja za pobraniem,do tego w wiadomości do sklepu posłałem im odpowiedni tekst.Myślę,że oni juz nie sprawdzają maili tylko stan konta.Więc na pewno mają gdzieś co ty kupisz,ile maili napiszesz.Liczy się kasa na koncie od wydymanych jeleni.:twisted:
 

Marika

New member
I co myślisz,że się ucieszą?I tak nie przelejesz kasy.Ja sobie kupiłem 3 telewizory żeby zobaczyć czy wejdzie opcja za pobraniem,do tego w wiadomości do sklepu posłałem im odpowiedni tekst.Myślę,że oni juz nie sprawdzają maili tylko stan konta.Więc na pewno mają gdzieś co ty kupisz,ile maili napiszesz.Liczy się kasa na koncie od wydymanych jeleni.:twisted:

chyba oszukanych, naiwnych klientów..
 

febris

New member
hm... tak niech się cieszą ci co nie zostali oszukani. Teraz należy tylko czekać te kilkanaście dni i zgłaszać sprawę na policję.
 

dario16

New member
Sontel

tak ja otrzymałem i co z tego? hmm.. zg(malpa)occ24.pl


Witam wszystkich.

Zarejestrowałem się, bo też oglądałem ofertę tego sklepu.
Mam kilka uwag:
1. Ktoś chce pokazać, że jest dużą firmą, 3 telefony stacjonarne, 2 komórkowe, jedna infolinia, 2 adresy e-mail. Kontakt z konsultantami. itd.
2. Szkoda tylko, że przy takim budowaniu wizerunku firmy, ktoś nie potrafi popracować nad stroną internetową, a przede wszystkim nad opisami produktów.
a) np. Wypiekacz do chleba Bomann BBA 5002 CB- w opisie: wypiekacz do chleba w pikantnej cenie jedynie w redcoon.com
b) kłopoty z pokazującym się kodem html - lodowka-samsung-rl58gpgih-6148712720302.html (możliwe, że to błąd mojej przeglądarki również)
c) Patrząc na regulamin to ktoś chyba zrobił kopiuj-wklej, nawet nie przykładając się do wyglądu.
3. Czy ktoś z Was otrzymał potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji?
4. Czy ktoś zamawiał więcej niż 1 towar i otrzymał telefon ze sklepu?
Dot. 3 i 4. Po komunikacie elektronicznym o otrzymaniu zamówienia, przyjęcie zamówienia do realizacji zostanie potwierdzone przez Sprzedającego drogą telefoniczną lub elektroniczną. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego, umowa uważana jest za zawartą.Klient przy zamówieniu więcej jak jednego towaru musi się najpierw skontaktować z pracownikiem sklepu.
 

dario16

New member
no mogę Tobie na maila wysłać ;), dostałem, że jestem zalogowany, następnie po wpłacie, nawet Fa. proformę i status jest, że w realizacji hmmm, ale nic więcej się już nie zmieniło. byłem też pod widniejącym adresem, jest to blok 11 piętrowy, dziś dopiero znalazłem numer lokalu z ewidencji, ale jak podzwoniłem do kilku sąsiadów, to nikt takiego nie zna .....

Jak tam pracujesz to otrzymałeś :fool:
 

djwest

Member
No to życzę Wam powodzenia ... właśnie próbowałem wejść na ich stronę i nie otwiera się :D No chyba że mam coś z łączem, chociaż nie bardzo bo wszystko inne mi lata :)
 

febris

New member
stronka istnieje. Czy ktoś się orientuje ile może kosztować wniesienie sprawy do sądu z powództwa cywilnego? Jak to wygląda realnie... na co można liczyć jeżeli sprzedawca nie ulotnił się ...?
 

febris

New member
Nie wiem jak reszta ale ja własnie otrzymałam informację że dostarczą mi aparat w piątek. Zobaczymy jak to będzie. I tak aby w razie czego zgłosić sprawę na policję będę musiała czekać... jeszcze tydzień ponad. No nic ciekawe czy do kogoś również się odezwali.
 
Do góry