Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
Jadę do Euro bo juz ponaglaja kolejnym smsem by przyjechać ;-)
Sklonny jestem kupic 60j6240 bo: 60", 100hz, VA i calkiem OK smart a także cena super. Musze go tylko zobaczyć w sklepie. Zawsze jest 14dni na zwrot jak nie spelni oczekiwań ;-)))
Bylem właśnie w jednym ME i nie.maja tego Samsunga.
 

strazakp

Banned
ale konsola i reszta nie używa 100/120 tylko 24/60 Hz, więc to nic nie daje że jest 120,400 czy 900. To sie nadaje do tv kablowej co najwyżej
Racja i dlatego po doświadczeniu z Panasem 60hz stwierdzam ze daje rade i 100hz nie jest aż tak potrzebne mi.
Wybór stoi miedzy Panas a Samsung.

Ktos sugerowal wyżej ze mam dołożyć do 65dx750 ale to odpada absolutnie.
 

FoX88

New member
Racja i dlatego po doświadczeniu z Panasem 60hz stwierdzam ze daje rade i 100hz nie jest aż tak potrzebne mi.
Wybór stoi miedzy Panas a Samsung.

Ktos sugerowal wyżej ze mam dołożyć do 65dx750 ale to odpada absolutnie.

Wiesz..Sportu jakoś namiętnie nie oglądasz z tego co pamiętam, a za to grasz na Xboxie (One S), także większy użytek zrobisz prawdopodobnie z dobrego 4K i niezłego HDR jaki daje np. Panasonic DX700 właśnie.

Wydaje mi się to lepsza opcja w Twoim przypadku niż pójście w FHD 120 Hz.

4K, HDR itd. w grach wypada świetnie, z filmami tylko jest strasznie słabo, bo HDR na Netflixie jest mega słabe, a płyty BD UHD kosztują majątek.

Technologicznych dem HDR na YT nie da się w kółko oglądać nawet jeśli ktoś się tym jara faktycznie.
 

strazakp

Banned
Wiesz..Sportu jakoś namiętnie nie oglądasz z tego co pamiętam, a za to grasz na Xboxie (One S), także większy użytek zrobisz prawdopodobnie z dobrego 4K i niezłego HDR jaki daje np. Panasonic DX700 właśnie.

Wydaje mi się to lepsza opcja w Twoim przypadku niż pójście w FHD 120 Hz.

4K, HDR itd. w grach wypada świetnie, z filmami tylko jest strasznie słabo, bo HDR na Netflixie jest mega słabe, a płyty BD UHD kosztują majątek.

Technologicznych dem HDR na YT nie da się w kółko oglądać nawet jeśli ktoś się tym jara faktycznie.
Ok, ale....z tego co wiem to hdr w tym dx700 jest na bardzo podstawowym poziomie. 4k w nc+ to pewnie daleka przyszłość 2-4lata.
 

karneol

New member
Też myślałem że Samsung 6240 mi starczy ale gdy zobaczyłem go w sklepie to wizualna porażka a chciałem jednak coś premium i na swojego soniacza złego słowa nie powiem.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Wizualna porażka ? Co oglądałeś...był włączony ? W tej klasie cenowej nie ma żadnej konkurencji !
 

strazakp

Banned
To cała zabawa zaczyna się na nowo. :p

Btw. Ja już zgłupiałem, ale Ty nie miałeś czasem właśnie tego Panasa DX700 przed Sony? Teraz sobie uświadomiłem.
Mialem...i może wrócę bo nie widze nic lepszego...oczywiscie biorąc pod uwagę brak możliwości doleżenia kasy.
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
Strazak, ten Samsung jest w MM na Matarni. Designersko, to wcale nie jest brzydki telewizor, co do obrazu... nie skupiałem się specjalnie więc nie pomogę.
 

Malix7

Member
Nie słuchaj sprzedawców w euro 60" ma matryce sharpa 120Hz jeden suwak w amp drugi można odblokować wchodząc w rozszerzone menu serwisowe ale nie ma takiej potrzeby. Jeśli masz xboxa tego co obsługuję hdr i 4k to ja jednak chyba bym wybrał 4k z hdr chyba że nie grasz jakoś namiętnie i bardziej ci zależy na dobrym obrazie hd
 

Waldorff

Member
Wiem ze na forum pisano o tym nie raz ale sprzedawaca w euro przekonywal ze to 50hz

Sprzedawca przekona Cię też, że do pełni szczęścia potrzebujesz tv z 4K, który dziwnym trafem akurat ma na stanie i którego jest promotorem. Obejrzyj dobrze tego 60J6240, ewentualnie Sony55W809C, jeśli 55 cali w przypadku Sony wystarczy. Jak to nie to, bo nie podoba się ramka to wybierz taki tv, w którym będzie ona najładniejsza, bo przecież przez miesiące czy też lata będziesz oglądał ramkę, a nie obraz wyświetlany na matrycy :D.

Nie powiem, wygląd też ma znaczenie, no ale bez przesady.
 

strazakp

Banned
Wezmę jednal znowu Panasa 58dxe720 z ME :) Jest w cenie 3999zł i darmowa dostawa. Jest to dobry tv w tej cenie a z Sony zostanie prawie 800zł w kieszeni :) Nie widze nic lepszego w tej cenie i nawet do 5000zł nic poza Sony którego miałem. Panas to zawsze 3" wiecej a na wielkosci mi zalezy.
Będę musial tylko dokupić jakiś zewnętrzny boxtv by miec lepszy smart i lepsze odtwarzanie materiałów z usb.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry