Kupilem...Panasonic 58dxm710

strazakp

Banned
Kolejna przygoda z trzecim juz od dwóch miesięcy telewizorem.
Do przypomnienia...najpierw byl Panasonic 58dxe720, później Sony 55xd8599 i dzis powrót do Panasa ale tym razem 58dxm710 (bliźniaczy do dxe720).
Tv kupiony w Saturn. Cena 4099zl i dostałem w ramach obecnej promocji bony o wartości 400zl do sklepów Piotr i Pawel.
Tv świeżo przywieziony i jeszcze w kartonie. Jak znajdę dzis chwile czasu to powinien zawisnąć na ścianie. Pierwsze wrażenie pozytywne a chodzi o jakość kartonu. Karton tamtego Panasa mialem jakos mocno zmęczony choc tv byl nowy. Ten karton jest nowiuteńki.
Teraz tylko obym trafil na egzemplarz bez wad a jakość odbioru by byla przynajmniej taka jak poprzednika Panasa.
Chyba jestem wam winien fotkę tego tv bo sa osoby które niedowierzają ze kupiłem jakikolwiek z w/w ;-) Taka fotka sie pojawi :)
 

strazakp

Banned
Jakos nie udaje mi się wrzucić fotki (korzystam ze smarfona). Niby wszystko robię dobrze a fotki tu nie widac. Olać! Czy wszyscy tutaj udaqadniaja ze maja jakiś tv w domu??? Nie!!!
Jezeli ktos bardzo chce fotkę mojego tv to nie poda maila a ja mu wysle.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Spotka cie kara bo robiłeś to w niedziele :D

Krzysiekradio coś o tym wie, malował i farba odpadła musiał taśmą dwustronną przykleić :popcorn:
 

buldoggg

Member
Bez reklam
zdjęcie

Ok, tv rozpakowany,powieszony,wszystko podlaczone i wstępnie skonfigurowany. Jest Ok :)

wejdź na stronę fotosik.pl dodaj tam zdjęcie potem bez ograniczeń wiekowych i potem wybierasz

rodzaj kodów-fora internetowe

rozmiar zdjęcia-rozmiar oryginalny

po kliknięciu na zdjęcie-otwórz stronę ze zdjęciem w serwisie

kopiujesz linka używając CTRL C.....wchodzisz na forum klikasz CTRL V i już masz zdjęcie.

na forum ocp (octavia club poland) też miałeś takie same problemy :)
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Wątki [KUPIŁEM ...] uznaję za nowatorski pomysł na marketing.
Z tego powodu gratuluję.
Przekaz: PANASONIC TV lepsze od SONY.

Fotka wzmocni efekt.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Próbuje wstawić foto i.....jest! :)
 

Attachments

  • IMG_20170410_084044.jpg
    IMG_20170410_084044.jpg
    22,9 KB · Wyś: 110
Do góry