Ktoś chętny, robimy zrzutke?

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Na drugim forum koles sprzedaje bardzo ciekawe koncowki mocy, dla kogo kto by chcial po taniosci chyba okazja.

Procesor Kina domowego : Marantz AV7702 mkII - 5,000 zł
Końcówka Mocy : Marantz MM9000 - 1500 zł
Końcówka mocy : AUDIOLAB 8000X7 - 1600 zł
Subwoofer : Polk Audio PSW110 - 900 zł
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To nie wiedzialem ze ta koncowke idzie tak tanio dostac. Jak ja szukalem to zadnych ciekawych koncowek nie bylo tylko Rotele do kupienia.

A tu marantz z thx i fajnie wygladajacy audiolab do wziecia :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Widziałem, ten AV7702 mk2 jest też na Alleg i OLX. Cena kosmos. W przeglądarkach branżowych jego ogłoszenie należy do najdroższych w Europie. Jeszcze niedawno za 4999 można było mieć nówkę z Horna z 3 letnią gwarancja (oczywiście po rabatach), za granicą używki 3500. , także cena jak zwykle w Polsce ostro czubnięta.
Dodatkowo gość jakieś 10 dni temu miał go wystawione za 5500, teraz za 5000 jak mu napisałem co o tym myślę. Mało tego, palnął, że nowy to 8500 zł (wziął cenę pierwszą lepszą, akurat w tym przypadku link do Qu i chyba nie wie co to rabat) twierdzi też, że są one nie do dostania.
Widać, że należy do "znafcuf" rynku. No comments...
 

tomektre

New member
To tak jak ja, około rok temu chciałem kupić ST 6003. Był wystawiony na jednym z portali używany za około 1800zł, jak dobrze pamiętam. Nie mogłem się powstrzymać i napisałem do sprzedającego co o tym myślę. Nawet przeprosił, nie zdawał sobie sprawy z tego, że tyle ten tuner nie jest wart.
Koniec końców, dziś udało mi się nabyć ST 6003, w miarę przyzwoitej cenie, zarówno dla mnie, jak i sprzedającego:)
 
Ostatnia edycja:

tomektre

New member
300 zł to bardzo dobra cena. Ja około 100 zł więcej zapłaciłem za ST, ale ciężko jest znaleźć taniej. A też pojawiały się drożej i się sprzedawały.
Teraz do szczęścia brakuje mi blu od Marantza.
UD ostatnio nawet staniał, pytanie czy warto go kupić po obniżonej cenie? To dobry odtwarzacz? Czy lepiej poczekać na nowy model? Niestety nie wiadomo jak długo, bo na razie informacji brak.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zupełnie nie warto. To bdb konstrukcja, ale już ma swoje lata.
Plusem jest na pewno dobra jakość toru audio, ale Ty już masz CD więc sensu dublować nie ma.
Sam w sobie Blu jest ok, ale dziś już bym tyle nie dał.
Przetrzymaj i kup już coś w UHD, Marantz coś prędzej czy później wypuści, a sprzęt będzie na lata o ile faktycznie Ci zależy.
 

tomektre

New member
No właśnie UD jest już wiekowy i to mnie zniechęca do niego. Cena też jest dosyć wysoka, nawet po obniżce.
Kurcze, czekam już około roku na jakieś wieści odnośnie nowego modelu w UHD, jak dotąd zero wiadomości i dlatego się waham odnośnie UD.
W sumie ani Marantz, Denon, Yamaha czy Onkyo nie wypuścili nowych blu-ray. Co gorsze, nawet zapowiedzi nie ma, chyba, że ktoś coś słyszał?
 

tomektre

New member
Jak już się wpakowałem w Marantza ;) to chciałbym mieć wszystkie klocki jednego producenta, pozostaje czekać na coś nowego, chyba, że mnie najdzie to kupię UD.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To kup używkę, ew. coś z niższej serii. Będzie pasować do kompletu, a nie szarpnie po kieszeni. Wyjdzie coś nowszego, sprzedasz beż większej straty.

Cena którą podałeś za UD7007 jest nie adekwatna na chwilę obecną.
Wolałbym już chyba, a raczej na pewno nowego Xboxa ; )
 

tomektre

New member
Xbox ma wadę - jest głośny, co nie zmienia faktu, że wychodzi dosyć tanio jak za odtwarzacz UHD:smile:
5007 jest na aukcji za 1900 - masakra jakaś. Na innym portalu za .. 900zł, ale stan chyba średni, sądząc po wyglądzie pilota.
 

RAF1977

Banned
Ja kupiłem używany za 1500zl gdzieś rok temu i jestem zadowolony ale jak coś wyjdzie UHD, to będę myślał. Narazie ciśnienia nie mam.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
3000zl za marasia.

Wiem ze to nie do koloru, ale ja raczej kupilbym oppo uhd.

Dokładnie to samo zrobiłem u siebie zamiast denon 3313 kupiłem oppo 103d które góruje nad denonem w każdym calu od funkcjonalności , w jakości obrazu kończąc na szybkości startu i obsługi kończąc :D
 
Do góry