Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Rafal7

Banned
Naprawdę tego nie rozumiesz?
Ja to rozumiem, kupił Marantza, jak go włączył to nie wytrzymał psychicznie, doznał szoku jak to tragicznie gra i wpadł w furi. :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Naprawdę tego nie rozumiesz?
Ja to rozumiem, kupił Marantza, jak go włączył to nie wytrzymał psychicznie, doznał szoku jak to tragicznie gra i wpadł w furi. :D

To są sprzęty wyciągnięte z niemieckiego śmietnika,sprzedawane potem jako rarytas z prywatnej kolekcji audiofila.
Obie odpowiedzi bardzo prawdopodobne :)
Z tym koszem to faktycznie tak jest na zachodzie. Często przed domami stoją hałdy różnego złomu. Najsmutniejsze, że tylko Polak się za tym obejrzy i podniesie, ale jeszcze gorsze jest to, że chce na tym zarobić.
Z informacji w sieci wynika, że ów allegrowicz sprzedaje same takie "dziadostwa" (czy to jakiś lombard???)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu bo Polak na wszystkim chce zarobić.. nawet na najgorszym dziadostwie.. oczywiście nie wszystkich to dotyczy, ale wielu jest cwaniaków..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polak chce zarobić, bo zarabia 3tyś/msc., żeby nie wspomnieć o tych którzy tyrają po 1800zł. Taki Angol czy Hans, tyle wyciąga w kilka dni.

Żeby nie było, że tylko my grzebiemy w śmietnikach, to jakiś czas temu oglądałem w tv program o gościu który zbiera "śmieci" w którejś z bogatych dzielnic USA (z firm i prywatnych posesji).
Gość wynajął magazyn i tam to zwozi i handluje, ma całą rzesze stałych klientów. Towary? Zestawy monitoringów, wypasione expresy do kawy, antyki i inne cuda na kiju. Gość zarabia na tym duże pieniądze, nawet jak na tamtejsze warunki.
Także nie tylko u nas kombinują ; )
Zresztą znam takich i u nas, co zarabiają po kilka tyś. zajmując się podobnym procederem, tyle, że u nas ten towar naturalnie o wiele gorszego sortu.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Pojawił się ciekawy klocek Marantza - seria CD8006 + seria NA8006 + Heos w jednym urządzeniu -Marantz ND8006
Funkcjonalność świetna, cena w Polsce nieznana, za granicą 1199 - 1690 €

0000000106162.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Super sprawa, gdyby tylko mnie interesowały kolumny, to brałbym z uwagi na
Orkiestre. Nie dość, że pieniądze idą na szczytny cel, to taka "limitowana" wersja cieszy i zostaje na lata.
 
Do góry