Ktoś chętny, robimy zrzutke?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zapomniałeś dodać, że od tego czasu nie pojawiło się nic i to co Lolo wkleił jest dopiero drugą ofertą - w takiej cenie ; )
Ja już dziś jestem całkiem świadomy, ze miałem fuksa, ale przyznam się szczerze, że zbyt nie śledziłem cen z drugiej ręki po zakupie.
Teraz szukam AV7702 mk2 w tej cenie :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przecież nie w Polsce. Oczywiście za 2500 zł żartowałem, ale zdarzają się z 3 z przodu ;)
Krzysiek warto wogole inwestowac w koncowke? Jest spora roznica czy na poziomie "kabli"?
Pisałem o tym też już wiele razy. To też kwestia tego czy ktoś słyszy, czy nie. Zdania są podzielone, tak jak z kablami. Co mi to dało na moje ucho? Coś co lubię, czyli przy nieco bardziej cichym oglądaniu (czyli z żoną lub z dzieckiem) nadal wszystko fajnie słychać dołem. Przyrost dynamiki jest odczuwalny, szczególnie w dolnych rejestrach przy mniejszej skali głośności, a moje kolumienki lubią prąd. Taki swoisty sprzętowy loundness.
Problem jest taki, że jak to w życiu bywa, człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego i teraz na pewno nie wróciłbym do samego ampli.
Dlatego teraz kolejnym krokiem jest upolowanie procka by przekonać się czy osobny przedwzmak spięty XLRami wnosi jakąś pozytywną zmianę. Jeśli nie to pozbędę się i kupię już nowszy klocek, np. 7012, a może wtedy już 8XXX... ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak sie wzdrygam kupic czy nie kupic tego mm, wiecej osob odradza tlumaczac na co mi to, skoro ampli sie nie grzeje a zapas mocy jest wiec chyba odpuszcze.

Nudno tak, jak sie nic nie kupuje od dluzszego czasu :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie słyszysz kabli, a przede wszystkim skrzynki nie są wymagające, to odpuść. W moim poprzednich kolumnach MM ledwo zipało, bo o wiele lepszymi piecami powinno się je zasilać, a już w Klipschach to jest kosmos. Bardzo łatwe do napędzenia, także tym się kieruj.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
a gdzie kolejne 6? :D
W sumie potrzebowałbym 11 szt., po 1.5 metra.
ale... XLRy już mam. Potem nie będzie tak boleć kieszeń.


W sumie dobre uczciwe ceny tego użytkownika, szczególnie za 7055. Jak widzicie zdarzają się normalni, także w Polsce. Ja to się dziwie, że 7055 jeszcze wisi za tą cenę...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
a Jak widzicie zdarzają się normalni, także w Polsce. Ja to się dziwie, że 7055 jeszcze wisi za tą cenę...

Chcialem klepnac za 2400 to sie nie zgodzil/a, jak sie zapytalem czy jakas gwarancje na 7dni da to cisza.

Tak jakby za kare ktos wystawil ta koncowke i nie chcial jej sprzedac. :) Wiec jak sprzedawca bardziej uparty od kupujacego to tak jest.
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Przyglądałem się już temu M-5550 bo cena kusząca i rozważałem do bi-ampingu, jednak mój M-5000R napędza Rubicony w całym paśmie bez zadyszki i system gra z werwą, więc sobie darowałem. Nie mniej jednak okazja dobra, bo klocek ładnie zachowany.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Przyglądałem się już temu M-5550 bo cena kusząca i rozważałem do bi-ampingu, jednak mój M-5000R napędza Rubicony w całym paśmie bez zadyszki i system gra z werwą, więc sobie darowałem. Nie mniej jednak okazja dobra, bo klocek ładnie zachowany.



Licz się z tym ze przy zakupie tak starego klocka, powinien przejść konkretny przegląd, z pewnością ząb czasu go ugryzł...
 

Millerek

New member
Jakie promo!
https://www.mall.pl/amplituner-stereo/denon-dra-f109-srebrny
299 to chyba kwota zaliczkowa albo przedpłata...?

Edit.. Wczoraj jeszcze było aktualne :(
a0b439585f42a5220e610a83115743f0.jpg
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Licz się z tym ze przy zakupie tak starego klocka, powinien przejść konkretny przegląd, z pewnością ząb czasu go ugryzł...
Tak jak u ludzi wiek chronologiczny nie idzie w parze z biologicznym, tak też rocznik samochodu nie idzie w parze z przebiegiem. To samo z klockami - zależy jak się trafi ;)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Drunk pytanie czy taki bi amp zrobilby ci diametralna roznice. Ja wziolem do kumpla swojego mr5000r bo on tez ma i podlaczalismy jako dual mono i takze jako bi amp. Resultat byl w drobnych smaczkach. Moze z pare % poprawy dzwieku.
Ten 5550 to juz swoje lata ma i ja tez sie kiedys przymierzalem do takich starszych klockow ale troche ryzyko totalnego serwisu przewazylo na kupnie nowszego modelu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wielkie dzięki za pamięć, ale klikaj, nie tym razem ;)
Dla mnie jednak absurdalna cena, bo oczywiście w Polsce żyjemy ;)
Za tyle nowy z gwarancją był na święta w salonach Horna ;)
Wyrwę poniżej czwórki...
Inaczej, w kraju za 4 tys. - jeśli trafi się sensowny sprzedawca, a za granicą za 3.5 tys...
Szkoda, bo do Krakowa mam rzut beretem, a i sprzęt zadbany
 
Ostatnia edycja:
Do góry