Ktoś chętny, robimy zrzutke?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Absurdalne te ceny, za 10k można lekko kupić. Gość chce 24k. Bitka niezła.
Dodatkowo pisze, że nie do zdobycia, a jest ich sporo na rynku.
Nie do zdobycia, są obecnie końcówki Marantza MM7055 czy MM8077 - w okazyjnej cenie i cała masa innego pozornie o wiele bardziej popularnego sprzętu.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W Niemczech ten gramofon kosztuje 3500e to cena standardowa ,oczywiście można kupić taniej
Nieskromnie powiem ,że miałem okazję słuchać tego gramofonu ,ogólnie dźwięk poprawny ale czy wart tych pieniądzy to już osobna sprawa
Osobiście gdybym miał dać takie pieniądze jakie sobie życzy ten pajac, to wolałbym EAT Forte S ,który deklasuje tego Technicsa
 
Ostatnia edycja:

Dingo

Member
Rozumiem że to wersja limitowana klasycznego gramofonu, ale kolor złoty - to pasuje chyba tylko do cygańskiego salonu ;) ... ale wiadomo są różne gusta
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie widziałem jak leżą na śmietniku Altusy 140.
Membrany do wymiany bo poszarpane, ale to za grosze się regeneruje.
Druga kolumna zdaje się leży pod resztą jakiegoś badziewia, ale nie grzebałem ; )

Żal patrzeć, oryginalne z ringami skrzynki. Już ktoś zdjął maskownicę i leży rzucona obok. Nie ma co z tym zrobić bo bym wziął, w zasadzie parę stówek też można moment zarobić, ale nie chce mi się bawić. Mam nadzieję, że ktoś je przytuli i doprowadzi do stanu, bo nie wiele trzeba, a nie przemieli śmieciarka.

Edit:
Tak dziś już wygląda wspomniany Altus, były wszystkie ringi, głośniki itp. Rozpieprzone wszystko.
Widać złomiarze zaatakowali. Żal.

 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Armani, prosiłem Ci dać namiary na smietnik:(. Nie ma to jak samemu grzebać, we dwóch sprawniej i szybciej. Teraz to po ptakach:(:D
LOLO, ta końcówka mocy, to cóż podejrzanie tanio. A Tobie to dla czego ta końcówka? I tak masz wszystko dobrze w kinie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oooo patrzcie co sie pojawilo.... ciekawe w jakim stanie bo juz troche latek ma.
Armanig myslisz ze warto?
https://www.olx.pl/oferta/marantz-mm-7055-koncowka-mocy-CID99-IDnK6Iu.html

Za te pieniądze jak najbardziej warto. Dobra cena.
Gdybym rozwijał Marantza, to na bank bym dokupił.
Największy problem z MM7055, to brak ofert. Także uważam, że jak najbardziej warto.


Pełne tego na zagranicznych aukcjach


Połowe z tego to maks.



Staruszek ;)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Wiem, że na wschodzie ludzie mają fantazję, no ale kur... bez przesady :)
Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę odsłuchać :D
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja tam widze potencjal rynkowy. Trzeba tylko dokoptowac wzmacniacz i modul do bezprzewodowego streamingu. Problem tylko taki ze zasilania do metalowej beczki strach wsadzac a najlepiej jakby wzmacniacz byl wbudowany.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Jakby ktoś widział M5000r w podobnej cenie, to bym się nie wahał. Podoba mi się ta końcówka na zewnątrz i w środku. A jak gra, tym bardziej. :)
 
Do góry