Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Mario 76

New member
Witam wszystkich. Znalazłem ostatnio ogłoszenie wzmacniacza i pre firmy Werner AP 801. Czy ktoś coś o tych sprzętach słyszał? Warte są zainteresowania? Pozdrawiam
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, komentarze ma pozytywne.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Kurde nie wiem czy ich nie mylę inną firmą, ale coś mi się słyszało, że konstruktor jest specyficzny, a kolumny takie sobie. Musisz sprawdzić przed zakupem bo może być ciężko odsprzedać.


Czy to ta firma to miała takie opisy na allego, że to taki hi-end? Czy ktoś kojarzy?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Nie planuję ich kupić Paweł. Może i nie mam super ładnych kolumn, mi się podobają, te są nazwijmy to dziwne, do salonu z dużym kredensem i barem w starym stylu :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podejrzewam, że Twoje Akkusy przy tych "S-HI-END" to mistrzostwo świata. Zaczynam teraz już coś sobie przypominać. Gość twierdzi, że używa super technologii, która jest objęta tajemnicą. Moim zdaniem to wielka ściema. Kiedyś byli obśmiewani na innym forum.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No ciekawe... Cena śmieszna, jakby nie patrzeć kwota kolumn nie pokrywa kosztów zakupu samych dobrych przetworników...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Trzeba kupić sporo tych badziewi żeby na Scan Speak zamienić :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Kejup

Member
Bez reklam
Serio Ci się nie podoba? Jak dla mnie to dzieło sztuki ;-) Nawet moja żonka co ma w głębokim poważaniu audio stwierdziła że śliczne.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Fakt nie są to paczki do salonu hdtv (myślę że profanacją było by używanie ich w kinie) ale w towarzystwie z pięknie żarzącą się lampką tworzyły by piękny klimat salonu audio, nawet z nowoczesnymi mebelkami jak dla mnie oczywiście. Każdy ma swój gust :)
 
Do góry