Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Kejup

Member
Bez reklam
Dokładnie. Wykonanie i design to jest top! To nie jest masówka tylko produkt który powstaje z pasji :)
Mam nadzieje że kiedyś zagoszczą u mnie w domu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masówka nie jest, bo nikt nie kupuje na dużą skale, albo nie chce się sprzedawać ;)
Zaczną ludzie kupować, zrobi się masówka.
Ktoś się przyłożył do dupereli, skórka, gięcia itp.
Widać czerpią z Sonusa, ale to jeszcze nie to.
Pytanie jak to gra na tle konkurencji.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie. Wykonanie i design to jest top! To nie jest masówka tylko produkt który powstaje z pasji :)
Mam nadzieje że kiedyś zagoszczą u mnie w domu.

Takie kolumny raczej nigdy nie powstają jako masówka. Ja tam lubię takie małe manufaktury. Cenę "ręczną" robotę. Nie jest łatwo zrobić takie skrzynki. Ciężko znaleźć dobrego podwykonawce. W tym przypadku chłopaki sami robią skrzynki, a konkretnie bingant znany z innego forum. Cena tych flagowych Evo ma być około 20-25k. Biorąc pod uwagę wsad to nie jest dużo. Oczywiście i tak mało kto może sobie pozwolić na takie kolumny i jeszcze je dobrze napędzić. Jeszcze ich nie odsłuchiwałem, ale podobno grają bardzo dobrze. Jak firma zdobędzie więcej rozgłosu pewnie cenki podskoczą :)
 

Kejup

Member
Bez reklam
Ponoć gra :)
Mają parę ciekawych projektów. Myślę że target tej firmy to nie przeciętny Kowalski i kino domowe tylko raczej bardziej wymagający i doświadczony słuchacz.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie mi uciekł projektor Sony VPL-HW55ES za 3500zł.
Człowiek durny, zamiast brać, to musiałem zająć się czymś innym dosłownie na 3 minuty i poszedł w tym czasie. Nie mogę...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolo, ja Cie proszę. Ja nie mam 15 lat i kręconych włosów.
Jak piszę, że za tyle poszedł w cenie kup teraz z odbiorem osobistym, zdjęciami i od poważnego człowieka, to uwierz, że tak jest.
Takie oferty trafiają się raz na kilka lat, a nie co miesiąc.
Nie chce się nawet denerwować, bo mógł być mój.
Już mu napisałem, że oferuję więcej. Wyświecone 800h.
To, że niemal nówkę Epsona 5300 (dla znajomego) kupiłem za 1500zł pewnie też nie uwierzysz. SR7010 za ok. 3200 pachnącego jeszcze nowością też.
Także już nic nie piszę.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Skoro tak piszesz, to ino gratulowac. Nie mam powodu aby ci wiezyc/nie wiezyc.

Ja za nic nie moge ostatnio ustrzelic promocji,
Szukam tego Velodyne i szukam i znalezc nie moge, chtr12 jest na olx ale nie wiem czy sens starego kupowac.

zastanawiam sie czy dobze zrobilem "nie kupujac" onkyo 9070 co byl za 2800 lub pioneer a70 za bodajze 1800zl (pisalem do domino czy warto brac tego pionka a on tego samego dnia bana dostal i nie odpisal a pionek znikl z allegro).

A tak mialbym jakiegos wzmaka do salonu do heco1000.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten 9070 bardzo fajnie gra, ja dziś kupiłem tymczasowo Chromecasta Audio (nie wideo, bo tego też mam do Netflixa czy YT i wpięty jest w ampli), podłączyłem optykiem pod wzmak i odsłuchuje playlisty z dezzera, spotify czy tidala.
Fajna dynamika, odżyło to jeszcze bardziej i chce się słuchać.
Jestem zadowolony. Wyświetlacz też fajna sprawa, widać które żródło i dobrze, że jest, bo jest tam trochę funkcji. Obsługa pilotem wzorowa.
Ten za 2800zł to była super cena, ale ja nie chciałem właśnie czarnego bo byłby mój (gadałem już z gościem).

Ps. Właśnie mi gość napisał, że projektor został przed chwilą odebrany i że, faktycznie powinien wystawić większą cenę, no i tyle w temacie. Szkoda gadać, spieprzyłem i tyle. 2h godziny był na aukcji, a widziałem go wcześniej jak ten co kliknął, tyle, że musiałem wstać na chwilę od pc nie wiem po co, a idż pan.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oldskul, fajnie. Kredensowo, ale może być.
Ja zamówiłem na boczki lacobela, na górę zresztą też. Wszystko na wymiar.
Na górze wygląda fajnie, jest czerń jak lakier, na boki jeszcze nie miałem czasu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Boczki lacobela?

Szklo hartowane kolorowe? To wyskakuje w google.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, czarne. Tzn. nawet nie jest to lacobel, bo wolałem mocno ciemne, prawie czarne szkło, ale minimalnie przepuszcza, a po nałożeniu na ciemne i tak jest smoła jak typowy lacobel. Można w razie czego dać pod spód jakąś grafikę i coś tam będzie prześwitywać fajnie.
Także nie trzeba malować na lakier, wystarczy nałożyć ; )
Na razie mam górę na centrala i fronty, boczki tylko na centrala, na fronty chyba też zamówię boki, ale drogie to. Zobaczymy.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To juz wiem o ktore chodzi, mam zrobione cale drzwi z takiego szkla, czarnego. Bardzo fajne szklo.

Tylko na tej szybie zaraz kurz widac, ale w sumie na glosnikach w polysku to samo.
 
Do góry