Ktoś chętny, robimy zrzutke?

vectra1

Member
Bez reklam
Sprzedający te listwy to jakiś Janusz biznesu
Cena skoczyła już dwa razy i za każdym razem o 100 zł :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kupować bo jutro będzie w cenie sugerowanej 599 zł :D
Spokojnie, to nie Wall Street ;)
Sprzedający te listwy to jakiś Janusz biznesu
Cena skoczyła już dwa razy i za każdym razem o 100 zł :D
Wiesz, rynkowo są po 600 zł, więc gość wie, że jak da 400 zł to teoretycznie i tak powinien mieć zbyt.
Trzeba było brać wczoraj z jego sklepu, kiedy jeszcze nie podniósł ceny. Teraz powie Ci, że 50 czy nawet 100 opuści i wyjdzie to co wczoraj ;)
Tanio kupić - drogo sprzedać ;)


Soją drogą, to znów okazja przeszła mi koło nosa. Mogłem kupić od niego np. 10 szt. wynegocjować większy rabat i sprzedać np. po 280 zł ;)
 
Ostatnia edycja:

Millerek

New member
Kiedyś rozmawialiśmy z kolegą o tej listwie...

Aż do kolegi pojechałem zobaczyć tą Litwę profigolda, wygląda tak że nawet nie chce się na nią patrzeć, taki badziew i faktyczne robią to w chinach, strasznie wygląda, kicz że żal to chyba kupić :)
Automat odziwo pracuje fenomenalnie, ten wyświetlacz to majstersztyk tuningu wiejskiego, ten kolor, ten pierścień...
Hehe, no śmiesznie wygląda, z hi-endem to ma tyle wspólnego co nic ;)
Acha, kumpel mi mówi że często ta listwa potrafi się sama wyłączyć mimo włączonych urządzeń :)
 
Ostatnia edycja:

vectra1

Member
Bez reklam
Wiesz, rynkowo są po 600 zł, więc gość wie, że jak da 400 zł to teoretycznie i tak powinien mieć zbyt.

Wszystko się zgadza ale nie do końca, uważam, że lepiej sprzedać po atrakcyjnej cenie i zarobić trochę mniej ale mieć ruch w interesie.
W ciągu dwóch dni podnieśli cenę o 200 zł przy wartości początkowej 200zł co daje 100% podwyżki - marże prawie jak w Apple.
I o ile przy 299 listwy dalej się sprzedawały to wróżę, że przy 399 sprzedaż stanie i może się sprzeda sztuka-dwie a nie dziesięć jak dotychczas.
 

tomektre

New member
Nie wiem o co chodzi z tymi niby podwyżkami cen. W kwietniu faktycznie chwilowo było drożej.
Ale teraz?
Np. Onkyo RZ 810 jest tańsze niż miesiąc temu.
Marantz 7011 dwa miesiące temu kosztował detalicznie 7995, po miesiącu 6995, teraz 5999zł,
Czyli do wyrwania w okolicach pewnie 5100-5200.
Kupiłem miesiąc temu, sądziłem, że taniej już nie będzie, a jednak. Cóż zrobić:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym jej nie kupił nawet za 500zł.
Przy takiej kasie wolałbym sprzęt Monstera:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1103395-post3.html

monster.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zapłacił, tylko NIE zapłacił.
Nie widzę sensu takiej inwestycji, a jeżeli już to tak jak wspomniałem, szedłbym w Monstera.
 

Millerek

New member
Ok, po edycji posta już rozumiem ;)

Edit:
Jak miałbyś spiąć całe audio video, w jedną listwe, to przykładowo tylko za pomocą Monster Power? Czy może jest coś innego, godnego polecenia, jakaś alternatywa?....
Myślałem o tym Profigoldzie ale jak to zobaczyłem to mi się odechciewa. Tomanek? Tap 6? Albo jakiś temat na forum...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam spięte pod listwę Philipsa, dedykowana pod KD i sobie chwalę.
Ma pilota i strefy do wyłączania. Niestety już nie do kupienia, a sporo osób o nią pyta. Gdybym miał dziś kupować to kupiłbym ją ponownie. Od lat się sprawdza i to jest wystarczająca rekomendacja.
Mam sporo sprzętu i spokojnie daje rade, a do tego fajnie wygląda.

Nie wiem co chcesz osiągnąć, bo listw które pociągną jak u mnie z 8 Marantzów, TV itp. jest sporo i to za stosunkowo nie duże pieniądze, ale jak chcesz ją wyeksponować, to zrób tak jak ma Krzychu.
Jak Ci na tym nie zależy, to kup cokolwiek w miarę sensownego, ale nie za 1000zł.
 
Do góry