Ktoś chętny, robimy zrzutke?

sihborx

New member
sorry ale takie trochę bez sensu gadanie
To, że tyle teraz wzmak będzie kosztował wcale nie oznacza, że jest 2 razy droższy względem poprzedników . Są inne realia, inflacjia, globalny wzrost cen i pła c etc
Pamiętam, że kiedyś za paliwo płaciłem 2,5 pln ... ale zarabiałem 800zł.

Do tego na pewno dodadzą pewne "ulepszenia" (nie zawsze potrzebne) ....nie wiem ... w zasilaniu, funkcje sieciowe, streaming, hi -res ... wibrator ect
Może i będzie brzmiał tak samo bo półka wciąż ta sama...
Wart nie wart tego nie wiadomo... wszak produkt jest tyle wart ile konsument za niego zapłaci ;)


pd- a macie jakieś info i nowym CD-ku? Następcny DCD 1520?
 

sul76

New member
sorry ale takie trochę bez sensu gadanie
To, że tyle teraz wzmak będzie kosztował wcale nie oznacza, że jest 2 razy droższy względem poprzedników . Są inne realia, inflacjia, globalny wzrost cen i pła c etc
Pamiętam, że kiedyś za paliwo płaciłem 2,5 pln ... ale zarabiałem 800zł.

Witam,
akurat ceny elektroniki na przykładzie np. telewizorów raczej nie rosną.
Wzrost ceny serii 1500 w przeciągu tych kilku lat (4 lata?) z ok. 3000 do ok. 7000pln trudno jest wytłumaczyć inflacją.
Próbują zarobić najwięcej na tym "średniaku" - widać to na przykładzie serii 700 (pma 720), która jak widać nie zdrożała mimo zmiany realiów.
Sztuczne pompowanie ceny wg mnie i tyle.
PM8005 kupiłem za 2900 z GB fabrycznie nowy, a w PL wiadomo.
Podsumowując nie widzę inflacji i globalnego wzrostu cen, a jedynie szukanie "naiwnych".
Pzdr
 

sihborx

New member
Fakt jak w Germanii zrobią "sale" - to aż się zaczynasz zastanawiać czy to nie jakiś wałek;)
Pamiętam jak czyścili magazyny z klipschów RF7. Wg ceny w pl to prawie połowa- plus wysyłka.
Ale u nas też da się wyrwać w dobrej cenie albo w zbliżonej na tyle, że n gra nie warta świeczki.....;)



EDIT:
@sul76
Przecież tak na dobrą sprawę jeszcze nic nie wiesz o pma1600 a już oceniasz, że za drogi i nie jest wart.
W AVR-ach też różnica w cenie pomiędzy x5202 a 6200 czy 6300 też jest spora - choć chronologicznie to jego następca - choć teraz mu bliżej do x7200 niż 5200 i nie tylko o cenę chodzi.
Myślę, że jeszcze za wcześnie na takie oceny. Czas i testy zweryfikują szybko cenę..... ;););)
 
Ostatnia edycja:
9d9b8ac9a8891b7a320f63184812ab46.jpg

5tyś za Denon Dcd1600Ae
7tyś za Denon Pma1600Ae
To już lepiej pma2020ae kupić
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6593751128

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

sul76

New member
Fakt jak w Germanii zrobią "sale" - to aż się zaczynasz zastanawiać czy to nie jakiś wałek;)
Pamiętam jak czyścili magazyny z klipschów RF7. Wg ceny w pl to prawie połowa- plus wysyłka.
Ale u nas też da się wyrwać w dobrej cenie albo w zbliżonej na tyle, że n gra nie warta świeczki.....;)

Jest internet, nie ma granic, są firmy kurierskie - nic więcej nie trzeba.
Nie można negocjować w pl z ceny czasami 2x wyższej, bo i tak się przepłaci.
Jak trzeba będzie odesłać do serwisu, to odeślę za 60-70pln.
Wolałbym kupować w pl, ale są pewne granice - nie jestem aż tak szalony.
Pzdr
 

sihborx

New member
9d9b8ac9a8891b7a320f63184812ab46.jpg

5tyś za Denon Dcd1600Ae
7tyś za Denon Pma1600Ae
To już lepiej pma2020ae kupić
Denon PMA-2020AE Wzorowy! (6593751128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


Kurcze ładny ;)
dobrze widzę, że nie widzę tu obsługi strumienia lub hi- resów????? :razz::razz::razz:



Jest internet, nie ma granic, są firmy kurierskie - nic więcej nie trzeba.
Nie można negocjować w pl z ceny czasami 2x wyższej, bo i tak się przepłaci.
Jak trzeba będzie odesłać do serwisu, to odeślę za 60-70pln.
Wolałbym kupować w pl, ale są pewne granice - nie jestem aż tak szalony.
Pzdr

Pełna zgoda Można kupować gdzie się chce i cenę też można negocjować - również w Polsce.
A nawet w Niemczech nikt nie sprzedaje za frajer i nowości nie sprzedaje przecież z 50% rabatem.

Ja np nie potrafiłem znaleźć wystarczająco atrakcyjnej ceny na mój ostatni zakup aby skusić się na zakup w germanii. Co oczywiście nie jest regułą.
 

sul76

New member
Pełna zgoda Można kupować gdzie się chce i cenę też można negocjować - również w Polsce.
A nawet w Niemczech nikt nie sprzedaje za frajer i nowości nie sprzedaje przecież z 50% rabatem.

Ja np nie potrafiłem znaleźć wystarczająco atrakcyjnej ceny na mój ostatni zakup aby skusić się na zakup w germanii. Co oczywiście nie jest regułą.[/QUOTE]

Witam,
oczywiście, że nie zawsze relacja ceny jest tak niekorzystna.
W moim przypadku bardziej opłacalne były ostatnie zakupy za granicą.
Gwarancja pl nie jest dla mnie tak istotna, żebym miał za nią płacić aż tak dużo.
A na różnicy cen zaoszczędziłem dużo.
Pzdr
 

artiz_

New member
Bez reklam
Ale wszyscy wiedza ze ma ;) czemu klib denona na yelefpnie w tapetalku wyswietla sie jakos inaczej,bez fotek niektorych ?
 
Do góry