Ktoś chętny, robimy zrzutke?

artiz_

New member
Bez reklam
Pod koniec lat '90 była moda na made in Japan.
Widze ze nie którzy nadal ją wspierają. Myslicie ze jak w Japoni jest składane to komponenty tylko z japoni? Oj to sie mylicie. Najwazniejszy jest dzwiek i mam w dupie czy bedzie on składany na antarktydzie czy w u Janusza w fabryce
 

sihborx

New member
Może tak może nie ale jak będą stały obok siebie dwa te same klocki to ciekawe, który wybierzesz. ;)

Ps- żeby nie było- ja nie neguję tego, że jak coś jest składane w chinach to jest złe...ale mając wybór.........
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Też wole japończyka. Jakoś bosch made in germany jest droższy i trwalszy niż ten składany w turcji tańszy o sto i więcej. Coś w tym jest. Nie pamiętam skąd są moje klocki niechce mi sie szafką kręcić

Edit ;p
Cd, wzmak.i sieciowy chiński a md japan ;)
 

artiz_

New member
Bez reklam
Zobaczcie sobie recenzje chinskich wzmacniaczy lampowych. Nie mowie o bublach za kilka dolcow. Prqwda jest taka ze sa firmy ktore stawiaja na jakosc nawet w chinach. Okazuje sie ze nie wszystko chinskie to złej jakosci. Duzo ludzi jest negatywnie nastawionych do produktow chinskich,niestety.
 

Millerek

New member
Wracając do PMA1520AE.
Słyszał ktoś (oprócz mnie) o większej mocy niż deklaracje producenta?
Podobno wychodzi ponad 90W/8ohm a nie 70W jak podaje Denon.
 

Millerek

New member
Posiada ktoś wiedzę na temat średnicy nóżek jak również rozstaw między nimi przód tył w pma1520am? Dzięki.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Dobrze napisane "maluszka" :)
Leciwy sprzęt, ale podobno nie do zajechania.
Co do ceny... ciężko się wypowiedzieć.
Każdy ze "starych", dobrych sprzętów jak jest zadbany wart jest uwagi, bo jego cena spada tylko że względu na wiek klocka a walory dźwiękowe pozostają świetne ;-)
 
Do góry