Ktoś chętny, robimy zrzutke?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Normalna, nie ciekawa.
3k to max.
Z UK tyle to powinien kosztować SR7010, czyli nie więcej jak 3-4k - piszemy o używce, skoro za 4500zł można mieć nówkę, nie wpominając już o cenie po negocjacji czyli 4000zł za nówkę.
 

sihborx

New member
Panowie wejdźcie sobie na amazon.de i wpiszcie sobie np. oppo 105, pioneer n70, Cambridge Audio Azur 851N

Wyjdzie wam sporo pozycji z cenami tak atrakcyjnymi, że aż się boję czy to nie jakiś "fake" WTF????

oppo - poniżej 400euro, pionrek za 500 etc

Macie jakieś doświadczenia z niemieckim amazonem?
 
Panowie wejdźcie sobie na amazon.de i wpiszcie sobie np. oppo 105, pioneer n70,Cambridge Audio Azur 851N

Wyjdzie wam sporo pozycji z cenami tak atrakcyjnymi, że aż się boję czy to nie jakiś "fake" WTF????

oppo - poniżej 400euro, pionrek za 500 etc

Macie jakieś doświadczenia z niemieckim amazonem?
Pytaj się Atiza on mówił iż Amazon ogarnia ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

sihborx

New member
generalnie ja na amazonie już kupowałem (ale UK)
w tym przypadku zastanawia mnie tak niskie ceny na te playery które wskazałem wcześniej.

I teraz pytanie? Nawet na tym forum non stop ktoś coś szuka nowego albo używka - a tu teraz takie ceny i nikt się nie rwie aby kupić .
Pyt bo coś śmierdzi> Niestety niemiecki znam tylko militarny więc się nie przyda.
 

vectra1

Member
Bez reklam
:shock:
Ciekawe czemu sprzedaje po kilku dniach i czy jest gwarancja.
Za 12k pewnie by poszły.

Myślę, że osobiście i z flaszką to nawet mniej niż 12.
Jak napisałeś grane przez kilka dni daje do myślenia

Vectra, co tak szybko sprzedajesz?
Niedawno jeszcze Opti... były, a już Rubi... się pozbywasz? :grin:

Henry naprawdę jestem zadowolony i myślę, że moje klocki są na podobnym jakościowo poziomie.
Kiedyś rozważałem Rubi 6 ale na bank musiałbym zmienić wzmaka i by się zaczęło ;)
Rubicon 8 to kawał kolumny i fajnie byłoby im dać przestrzeń.
W tych samych pieniądzach mam Helicon 400 mk2 które powinny być znacznie lepsze i dla mnie lepiej wyglądają.
45420_1.jpg

Białe brałbym od ręki :wink:
Piszę to z ciężkim sercem, ale wolałbym 8-mki Rubi niż R-700 :wink:

Nie wierze :shock:
Henry nie jesteś jeszcze trochę weekendowy :D ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
O Rubiconach nigdy złego słowa nie powiedziałem, grają tak jak wyglądają :eek:k:
natomiast cena jest już zaporowa jak dla mnie i nie o same fronty bynajmniej chodzi, a resztę do kompletu.
Za cenę frontów i centrala Dali mam już prawie 5.0 Kefa i to z dużym centralem ;)
 
Do góry