Ktoś chętny, robimy zrzutke?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
PM6005 nówka w UK kosztuje 1150zł, używkę trafisz za 700-1000zł (zależy od aukcji i czasu w jakim się pojawi)

SR7010 to już wiesz z innego wątku, jak bym nie dał w życiu za jakiś rzekomo wyciągany z pudełka prawie 6k. Tam też nie ma pełnych 2 lat gwarancji, zapytaj gościa.
4500zł mógłbym dać za ten konkretny, ale i tak wolałbym nówke z 3l gwarancją z UK.

PearlLite + NA7004
Ten pierwszy w naszych warunkach wart ok.3k, w uk używkę można wyrwać za 2300-2800zł, za to NA7004 widziałem wiele razy w UK od 1000zł do 1500zł, u nas ostatnio też poszedł za 1250zł bodajże.
4000zł za ten zestaw powiedzmy, że jest ok.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ściągają na bank, ale sporo osób kupuje też u nas po sporo wyższej cenie i potem zwyczajnie żal sprzedać za bezcen.
Chore jest też to, że w krajach w których zarabia i żyje się o wiele lepie mają tańszy sprzęt jak u nas.
 
Bo tam dorośli w Unii a Polska najwidoczniej to inna planeta że ceny za nowe sprzętu jak z kosmosu. Ceny w MM.de a ceny MM.pl to jskieś żarty. Tu to złodzieje. Baaa....gwarancje są uznawane w całej Europie a w Polsce hmmm....nieee a czemu??? Co Polska nie jest w Europie??? Oco chodzi z tą polityką???

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ceny w MM.de a ceny MM.pl to jskieś żarty. Tu to złodzieje. Baaa..

W Niemieckiej Media Markt jest taki sam wałek jak w polskiej ,patrzyłem tylko żeby wyjść z tego sklepu ,pełno ochroniarzy nie wiem czy tam tak kradną .Pamiętam MM jak jeszcze marki były, to były piękne czasy ,dla przykładu na stoisku z płytami to była samoobsługa ,stało kilka odtwarzaczy CD ze słuchawkami brało się 10 czy tam 30 płyt i się słuchało - teraz to sobie można pomarzyć o takim czymś
 
Widziałem ile Bali dał ,i se mowie odpuszczam. Beda inne aukcje ;)
Artiz ale ja prawie 1mc polowałem na niego.
Pierwsza aukcja mi uciekła to napisałem do sprzedawcy. A dużo mówić, pogadaliśmy potargowaliśmy się i tak jakoś wyszło.
To był fart i nie sądzę aby się pokazała inna podobna....trzeba szukać i czekać jak się nie śpieszysz.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry