Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Millerek

New member
Kilka dni temu inny sprzedawca podał cenę 900zl i chyba sprzedał po dwóch dniach bo ogłoszenia już nie ma.
Teraz, po kilku następnych dniach widzę drugie ogłoszenie i egzemplarz za 1200zl, ale jak to mówią że głupi też kupi, a może to i ten sam egzemplarz. ..

Serio piszesz że to warte max 800zl? Szkoda ze nowego nie ma, za 1400zl nowke to bym zapłacił.
 
Tamten co był to jakiś bałwan a nie sprzedawca. Byłem już z nim umówiony na kupno gdy wróci do domu. Po 4dniach okazuje się że cena z 900 na 1000zł skoczyła. Podczas rozmowy oznajmił iż to jego sprzęt i kasa ważniejsza niż dane słowo.
Ten tu z Tczewa twierdzi iż w następnym tygodniu może zmniejszy cenę. Fakt 1200zl za używany to za dużo pewnie ma taką cenę bo nigdzie ich nie można dostać a szkoda :(
Na szczęście jest ebay jeszcze ;)
Poczekamy zobaczymy czy sprzęt dotrze ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Millerek

New member
Haha, faktycznie. Napisałem do niego wiadomość na olx, a odpisał mi że cena z 900 zrobiła się na 1000zl... Już więcej się nie odezwałem.

Ten drugi to już wogole.... nie dość że cena to cisza w eterze. "Sprzedafczyki..."
 

artiz_

New member
Bez reklam

artiz_

New member
Bez reklam
No i z WLKP. Wiec bliziutko. Jak na złosc wszystko mam czarne. Jak bym miał kupowac drugi raz wszystko bym brał srebrne. Tylko pod warunkiem ze fronty wszystkie z metalu by były bo srebrny plastki nie wyglada mz dobrze
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jutro sie zobaczy, napisalem tez do PeterTyson do uk, zobacze czy mi wysla na tax free, funt leci leb na szyje.

Jutro musze wystawic na sell samsunga s5 neo to bedzie kasa na centrala heco lub surrouny xD
 
Do góry