Ktoś chętny, robimy zrzutke?

artiz_

New member
Bez reklam
Tak tylko gosc niema kartonu a sprzet wazy 15 kg.bał bym sie go wysyłac.Co innego jakbys przypadkowo jechał w okolice WLKP :)
 

artiz_

New member
Bez reklam
A ja mam pecha z przesyłkami ,jak kupowałem stx to przyszły obie kolumny z uszkodzonymi podstawkami.
8e2fa7599c1ebb876c6763fe2cc29e07.jpg
naszczescie producent wysłał mi nowe 2 podstawki
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Łejeje ja wysyłałem ampli Onkyo 20kg bez oryginalnego kartonu i kolega z forum po odbiorze napisał że spakowane "jak na wojnę"
 
Zawsze za pobraniem możesz kupić i zanim zapłacisz to oszacujesz stan spakowanego sprzętu.
No podstawki połamane...pech ale szczęście w nieszczęściu, że wymienił i brawo za to bo to już coś znaczy o sprzedawcy.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Ja tez nie, ja tylko linki wysyłam i ciotka mi wszystko ogarnia, akurat pma był u niej w mieście to wujek podjechał posłuchał, spisali umowę kupna sprzedaży i mi wysłali.
Bd jak kupili to miał tydzień, w tym tygodniu będzie miał dwa :D
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Taka historia Kapusta jak z Mercedesem od Niemca co pod kocem trzymał i płakał jak sprzedawał.

Uspokoilem się, nie ma brania na Arie więc stop.
 

Rafal7

Banned
Ja nie mówię że pod kocem, ale na bd jest rachunek i wszystko a wzmacniacz jak był odebrać wujek to widział sprzęt w salonie u kolesia, ba nawet nazwy kolumn nie był w stanie zapamiętać.
To znaczy ze wszystko co z zachodu to złom, taaa?

Właśnie widzę ze się uspokoiłeś.
 
Ostatnia edycja:
Do góry