Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Rafal7

Banned
Ja nie słucham na 11/12 bo jest głośno jak cholera, tak koło godz 10 jak chcę głośniej ;) chyba ze przywalić to 11 zawita ;) ale nie na długo
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W modelu, który posiadasz brakowało mi przy cichym odsłuchu właśnie basu. Dopiero jak dałeś czadu w utworach, które lubie słuchać cicho pojawiało się to coś. Ewidentnie przy cichym odsłuchu brakowało mu mocy aby pociągnąć niskotonowce. Przy obecnym słucham sobie na 8.30 i jest wszystko to co powinno a przede wszystkim dźwięk nie męczy. Nie które kawałki odsłucham i na 9tej ale głównie dla efektu wow.
 

Rafal7

Banned
Właśnie mnie męczy ja kolumny zagrają na dual mono ;)
Jest Pma 1500 za 2k ale według mie za drogo, czekam na odpowiedz z aukcji z tym kompletem.
 

Rafal7

Banned
Nie chce mi się szukać, ale z tego co ja wyczytałem to tez pisali ze każdy cd (nowszy model) jest lepszy ale na ile lepszy to się nie wypowiem, to tylko wyczytane z neta jest jeśli chodzi o mnie.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Z czym jest lepiej - mają lepszą budowę ,dźwięk ?

Wtedy jak kupisz nowu album Metallica, to w domu będzie on lepiej brzmiał niż miał zamysł cały zespół, producent i cała reszta :D A jak puścisz Adele to nie wyje jak głodny wilk do księżyca tylko jak serenada Elvisa... :spam:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Z czym jest lepiej - mają lepszą budowę ,dźwięk ?

CD ze względu na dźwięk im nowszy tym lepiej. Ja odsłuchiwalem 1500 i mojego poprzedniego to nic nie słyszałem aby się czyms wyróżniał wiec nie zmieniałem. Jak wyszedł model 1510 różnica się pokazała i to znaczna zarówno w szczegółach jak i samego wyeksponowanie składowych dźwięku dlatego zmieniłem. Podkreślam jeśli zmieniam już coś u siebie w systemie to musi ona wprowadzać zmianę na plus którą widzę lub słyszę.... ;-) Tutaj zmiana była bardzo opłacalna, nie wiem tylko teraz jak bym poszedł na porównanie z modelem 2xxx.. ;-)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
CD ze względu na dźwięk im nowszy tym lepiej.

Aha ,czyli jeżeli porównamy np . Technics SL P990 (z przed 30 lat ) który ma przetwornik c/a oparty na 4 kościach (18 bitowych ) po dwie na kanał pracujących w układzie podwójne różnicowym i napęd SOAD 60 A i porównamy go z Denonem ,to Denon będzie grać lepiej ....tylko dlatego że jest nowszy - SUPER ROZUMOWANIE BRAWO !!!
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja Ci Przemo npisałem że w porównaniu 3 cd, które odsłuchiwalem i stwierdziłem że dla mnie najlepiej grał nowszy model. A Ty mi wyskakujesz z jakąś tezą, z której ma wynikać że im nowszy sprzęt cd to ma grać lepiej..... Ponadto co do tego ma nowy czy stary sprzęt oraz dana marka. W trakcie odsłuchu włączasz sprzęt matki x lat 20 i nowy sprzęt marki y. Jeśli stwierdzisz że stary zagrał lepiej to bierzesz starego a co do tego ma nowość czy starość sprzętu bo tego nie wiem...? Chyba mnie poprostu źle zrozumiałeś....
:-(
A tu Cię zaskocze, ponieważ mam jeszcze CD technicsa model który gra dla mnie równie dobrze jak i obecne cd ale już na nim nie gram ponieważ mi nie pasuje z wyglądu do reszty systemu....
Ponadto mam jeszcze drugi system tj. dwudziestoparoletniego wzmacniacza technicsa którego kupiłem nowego i do dnia dzisiejszego go nie mam zamiaru sprzedać ze względu na jego ciepla barwę która deklasuje obecnie nawet mojego obecnego denona. ;-) ale niestety brakuje mu kilku innych żeczy co oferuje denon...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ciekawa okazja. ponizrj 1500 za 1500:) To dobra cena.

Jakby co na allegro so uzywki heco 900 za 2k.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Neeee cd nie dla mnie. nie mam i nie planuje zadnych plyt.

Jedynie musze kupic ampli bo mnie k. bieze brak bluetootha i za dlugo juz filma nie ogladalem z kinem, a Zjawa z leonardem czeka.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
SACD takiego czegos to chyba jeszcze nawet w reku nie trzymalem a ty kazesz mi zbierac.

Zbieram monety polskie i pol rodziny psioczy ze kase na glupoty wydaje a jeszcze plytki mam zbierac xD
 
Do góry