Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Rafal7

Banned
Juz je zadałem, czekam za odpowiedz, może odda w tej cenie, to ja bym wziął wzmacniacz :)
Cenę podzieliło by się pol na pol :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Tylko jest jeden minus tego zestawu, mianowicie CD. Model 1500 w porównaniu do 1510 a 1520 to miernota. Słuchałem go i dźwięk w porównaniu do poprzedniego mojego CD tj 500 był praktycznie nie do odróżnienia. Jeśli miałbym kupować to wzmak, który wbrew pozorom jest najlepszy w stosunku do nowszych modeli1510/1520 tj. odwrotnie niż w CD. Niestety ale nie wiem dlaczego im nowszy model tym słabszy i to szczególnie słuchać w niższych rejestrach. Do odtwarzania niskich tonów jest potrzebne dużo mocy aby w pełni i bez problemu napędzić niskotonowce. W trakcie kiedy odłączyłem swojego a podpieliśmy 1520 od razu można było wyłapać że bas się zmniejszył i to znacznie. Niestety ja lubię ładny i głeboki bas wskutek czego pierwsze parę sekund wystarczyły mi abym słuchał dalej już z niesmakiem.
Natomiast CD jest odwrotnie, im nowsze tym lepiej. Wiele testów zjechało właśnie cd 1500 za bardzo słaby dźwięk w stosunku do modelu niżeszego, wiec przy następnym modelu największe zmiany właśnie skupiły się na CD. Także 1510 to zupełnie nowy CD, nowych podzespołach gdzie jakością dźwięku od skoczył od poprzednika i to dużo....;-) Jeśli chodzi o 1520 to w w stosunku do 1510 w barwie niczym dla mnie się nie różnił, a jeśli nawet to na granicy precepcji mojego słuchu gdzie nie potrafiłem wyłapać. Jeśli czegoś nie słyszę to mi żaden sprzedawca nie wmówi różnicy która rzekomo jest. Różnica w stosunku do 1510 jedynie jest taka że dołożyli dac. Jeśli ktoś używa plików może to wykorzystać ja nie więc mi do niczego to nie jest potrzebne.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
I bardzo dobrze bo szkoda kasy, a rezultat mizerny. Jak podłączysz 1500 zamiast 720 to zobaczysz co to za potworek.... Tak jak słuchasz na godz 11-12tej to przy nim spokojnie Ci wystarczy godz 9. Na 10 u mnie w pokoju nie da się już wytrzymać.....;-) I co jest najlepsze nie musisz słuchać głośno aby odczuć fajny basik, ostatnio zakupiłem płytkę Sade: Soldier of fortun -morning bird. Jest tam fajnie wyeksponowany drugoplanowy basik, gdzie na niektórych sprzętach ciężko go ładnie ukazać. U mnie schodzi bardzo nisko, a banan z twarzy nie schodzi do końca piosenki...;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry