Który wybrać: Panasonic TH-37PV7P czy TH 37PV70P

ppawelek

New member
A jak z awaryjnością ?

Naczytałem sie troszkę na tym forum o awaryjności Plazm Panasonica (najczęściej pionowe pasy na panelu). Czy to naprawdę tak częste przypadki, że trzeba sie martwić ?
Czy ktoś z Was miał możliwość porównania (najlepiej w domu) modeli PV7P/PV70P z LCD np. Panasonic LX70, JVC P80, Sharp RD2E, Toshiba R3500 lub Sony D3000 ?
Mam w domu sygnał z Cyfrowego Polsatu po Eurozłączu (docelowo "N" po HDMI).
Jak na takim sygnale sprawuje się PV7/PV70 ?
Jak wygląda formatowanie różnego rodzju geometrii sygnałów 4:3, 16:9 itd. ?
Z zaczytanych opinii wynika, że Panasonic nie jest w tej dziedzinie najlepszy :-(
i czy rzeczywiście rzuca sie to tak bardzo w oczy ?
 
Ostatnia edycja:

BitTornado

New member
Jak to jest mozliwe ze dziala umnie tryb 1080p/24hz, stego co wiem w tym modelu niepowinien dzialac ten tryb przynajmniej z bluray niedziala,natomiast z WD Tv media player jak najbardziej,obraz jest plynny nic nie zacina.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nowe modele plazm mają wytrzymać 100tys godzin i jeżeli przyjmiemy, że to marketing i chwalenie się producenta i podzielimy ten czas na pół to i tak mamy bardzo dobry wynik.
Także śmiało korzystaj ze swojej plazmy i się nie przejmuj. Bo przecież nawet jak minie ta ilość deklarowanego czasu to TV nagle nie wyłączy się na amen, będzie tracił swoje parametry, ale w tym czasie kupisz już nowy TV....
 
Ostatnia edycja:
Do góry