Który TV SAMSUNG odczyta PŁYNNIE AVCHD przez USB????

mirej

New member
Telewizory Samsung serii C nie odtwarzają płynnie materiału m2ts 50i z kamer: Panasonic, Sony.
Płynnie odtwarzają tylko z Canona.
Kamery Samsung nagrywają w MP4 (obraz płynny sprawdzone na nagraniu z S10 na TV C650).

Sprawdzałem osobiście przez USB. kolego np.seria B650 Samsung nie czyta płynnie mp4, mkv, TS, w 50P progresive (27MB/s) lekko tnie 50i (19MB/s) a płynnie odtwarza 50i (15MB/s). Ten sam Sygnał podany na HDMI leci płynnie.
 

deywies

New member
Bez reklam
Co ma piernik do wiatraka? mp4 mkv i ts to są kontenery i nie mają absolutnie żadnego wpływu na płynność odtwarzania. Poczytaj lepiej trochę o formatach.
 

fajpap

New member
cześć,
niedawno kupiłem sama d5500 i rzeczywiście mts nie widzi;( ale...
poczytałem w tym wątku i zmieniłem na mkv i ? mój laptop sony vaio (3 letni na core 2 duo z blu ray i 4g ramu) sobie tak płynnie nie na radzi jak TV. Teraz dostęp i przeglądanie biblioteki stało się banalne i szybkie. Polecam ten TV.
ps kamera Panasa GH1

pozdro
 

w126sec

New member
Witajcie ponownie.
Nie dawało mi spokoju to że przy ostatnim teście na 17 mbs pliku AVCHD krzaczyło sie po chwili oglądania. Więc zrobiłem dłuższe "sample" - około 30 sekund we wszystkich możliwych Mbps wynik:
Kamera HDC-TM700.
-1080/50p 28 Mbps - kodek nie obsługiwany - standard Samsunga
-17 Mbps - po 20 sekundach filmik sie wykrzacz - tzn kodek się gubi i nic nie widać.
-13 Mbps po 20 sekundach filmik sie wykrzacz - tzn kodek się gubi i nic nie widać.
-9 Mbps po 20 sekundach TV przerywa odtwarzanie i przechodzi do nowego pliku.
- 5 Mbps po 20 sekundach TV przerywa odtwarzanie i przechodzi do nowego pliku.

Czyli wnisek - BEZ ZMIAN :( SAMSUNG sie nadla nie odtwarza AVCHD. Tylko w takim razie po co pokazuje pliki *.m2ts. !!!!!! CO z SHIT!

Wiec mowie kupie TV + Odtwarzacz BlueRay D6900 - wersja wysoka. Wkladam pamiec i co ?
Nie widizi plikow *.m2ts. CO ZA SHIT !

Jestem rozczarowany SAMSUNGIEM.... :(

Wogole nie ma możliwości obejrzenia filmów z kamer !!!!!!

TEST odbył się na UE-46D8000 i na UE-46D7000

Witam
Mam ten sam problem , Tv Samsung B550 , filmy z kamery Samsung Hmx-T10 edytuję Sony Vegasem i zapisuję w formacie AVC 16Mbps z dźwiekiem AAC, rozszerzenie .m2ts które potem zmieniam ręcznie na .ts żeby widział go telewizor , taki film po chwili zaczyna rwać... . Przed chwilą odkryłem że ten sam filmik zapisany bez dźwieku ( w Vegasie zaznaczam NO AUDIO ) chodzi bez problemu w idealnej jakości bez żadnego rwania... Czy ktoś może to sprawdzić również u siebie , lub wyciągnąc z tego jakiś wniosek...Proszę o pomoc ponieważ walczę z tym już od kilku tygodni...
 

chimba

New member
Dzis przetestowalem film full hd z kamery jvc i po zmianie rozszerzenia na mkv mozna bez zadnych strat odtwarzac na LG DM2352, takze polecam jak komus tnie na kompie, mozna szybko i sprawnie ogladac wlasne filmy,
 
Do góry