Który model wybrać

luck76

Well-known member
Ważne , że Tobie się podoba.
Wieczorami w domu jest trochę więcej różnic niż w dzień na sklepie.
Ilość stref zawsze będzie widoczna na tak dużym ekranie .
Kiki, truizmem jest również stwierdzenie, że wieczorami w domu jest trochę więcej różnic niż w dzień w domu, wiec jaka to różnica ;)
Fałszem jest, że ilość stref będzie widoczna na tak dużym ekranie. X95k nie ma w ogóle problemu z DSE w przeciwieństwie do innych miniLED, więc nie zobaczysz różnicy w liczbie stref :)
Najważniejsza jest kontrola nad strefami i procesowanie obrazu Wielokrotnie o tym pisano w różnych miejscach.
 

LEVISS

Member
właśnie byłem w pomieszczeniu przygotowanym na te porównania był dzień i była ciemna noc dlatego moja taka decyzja co do kupna i wybrania minileda naprawdę różnice nikłe prawie niewidoczne i nie potrzeba się martwić o wypalanki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
luck 76 - nie chcę Cię obrażać- bo Cię szanuję.
Ale nie opowiadaj o truizmach i fantasmagorii , że nie ma różnic podświetlenia każdego piksela w Oled Tv i podświetlenia strefowego w mini led .
Nie opowiadaj ....
 

luck76

Well-known member
luck 76 - nie chcę Cię obrażać- bo Cię szanuję.
Ale nie opowiadaj o truizmach i fantasmagorii , że nie ma różnic podświetlenia każdego piksela w Oled Tv i podświetlenia strefowego w mini led .
Nie opowiadaj ....
@kiki, doceniam szacunek :) zauważ jednak, że odpowiadałem @Bonifacyzp w temacie stref w tv LED a nie LED vs OLED. Rozumiem, że poszukiwanie szans sprzedażowych wymusza śledzenie dużej liczby wątków, stąd nie doczytałeś :)
 

LEVISS

Member
jak ktoś się zastanawia czy oled czy miniled to od razu mówię ten drugi i nie myślisz o pierdołach wypalankach i itym podobne historie a obraz naprawdę przecudny widziałem 2 obok siebie oleda i minileda i wybrałem jednak drugiego /mądra decyzja ty się nie myli konkurencyjne forum ********** że to super egzemplarz
 

luck76

Well-known member
Jakby posiadał topowego minileda, to by było mini mini mini
Myślę, że nie ten powód. Osobiście bałbym się zaryzykować stwierdzenie, że jest na dziś coś z miniledow co wierniej odwzorowuje obraz vs studyjne monitory referencyjne, a z czegoś trzeba żyć. Jeśli nie chcesz kłamać to musisz szukać substytutów w innych kategoriach wyświetlaczy. Jak TCL czy inne TPV wejdzie w segment pro, stworzy studio filmowe albo zacznie produkować profesjonalne kamery, na kilkudziesięcioletniej krzywej uczenia dojdzie do poziomu Sony i Panasonica to może wtedy zobaczymy coś lepszego. Większość klocków z których zbudowane są telewizory pochodzi od tych samych dostawców, z naciskiem na słowo Większość. Te kluczowe są wynikiem dziesiątek lat badań, kiedy to Chińczycy produkowali grzałki do wody (dla młodszego pokolenia: kawał odpowiednio sformowanego drutu połączonego przewodem z wtyczką). Nie jest naturalnie tak, że do tego nie dojdą, ale na to wszystko potrzeba czasu albo kasy (patrz zakup fabryk matryc). Ale wszystko trzeba programować i rozwijać. Chińczycy są mistrzami kopiowania i tego nie można im odmówić, w kwestii rozwoju wykorzystują pieniądze zdobyte na kopiowaniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam ten komfort że mogę wygrać jaki chcę.
Wybrałem OLed TV i to jest mój wybór i polecam.
 
Do góry