Który model wybrać

conqest

Well-known member
Bez reklam
Chcesz wydać 25 tys. na oleda?
 

LEVISS

Member

Telewizor SONY XR-85X95K 85" MINILED 4K 120Hz/​

Telewizor SONY XR83A90JAEP 83" OLED 4K 100Hz Krzysztof jakie ceny u ciebie za te modele bo jeden z nich muszę wybrać​

 

luck76

Well-known member

Telewizor SONY XR-85X95K 85" MINILED 4K 120Hz/​

Telewizor SONY XR83A90JAEP 83" OLED 4K 100Hz Krzysztof jakie ceny u ciebie za te modele bo jeden z nich muszę wybrać​

poczekaj do weekendu - w Sony Centre aktualnie mają open boxa x95K za 16199 :) w weekend pewnie wrzucą promki na miniLEDa a oled widzę cały czas 18999 PLN
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pamiętaj , że to zakup na długie lata.
Najlepsza jakość to Oled TV. Masz radość każdego dnia gdy tylko zasiadasz do relaksu filmowego.
Wyraźna przewaga jest po stronie Oledt TV -każdy ktokolwiek ma cokolwiek do czynienia i widział je w działaniu - powie Ci dokładnie to samo.
 

luck76

Well-known member
Pamiętaj , że to zakup na długie lata.
Najlepsza jakość to Oled TV. Masz radość każdego dnia gdy tylko zasiadasz do relaksu filmowego.
Wyraźna przewaga jest po stronie Oledt TV -każdy ktokolwiek ma cokolwiek do czynienia i widział je w działaniu - powie Ci dokładnie to samo.
Polecam obejrzeć Scandi Flick na Prime Video rownolegle na w/w telewizorach i samemu ocenić.
 
Nie wierz w żadną "wyraźną przewagę" po stronie oled. Takie hasła, to zwykła propaganda. Co więcej, topowe mini ledy wygrywają w testach z oledami z niższej półki. A wszystkie oledy są deklasowane przez mini ledy pod względem jasności ważnej w treściach HDR i pod względem trwałości. Nie będziesz musiał zawracać sobie głowę głupotami typu co i jak długo oglądasz.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Bardzo mądra decyzja - wydać prawie 20 tys na tv i martwic się kiedy się wypali to jakieś nieporozumienie... Tydzień temu kupowałem soundbar, byłem w ME odebrać towar. Czekając na sprzedawce przysłuchiwałem się rozmowie - facet chciał kupić tv i był nastawiony na oleda a sprzedawca ewidentnie mu go odradzał. Tłumaczył mu co się stanie z tym tv w niedalekiej przyszłości. Wyglądało to tak mjak by klient w ogole nie wiedzial o tym i ciężko mu było uwierzyć że ta technologia tak ma. Sprzedawca powiedział że wypaleń jest duzo i że tv wcześniej czy później bankowo się wypali (w zależności co i jak będzie oglądane). Jak ja kupowałem rok temu było podobnie - byłem nastawiony że bedą mnie namawiać na oleda a tu było wręcz przeciwnie... Pisanie że oled jest na długie lata to jakieś nieporozumienie...
 

LEVISS

Member
zamówiony kupiony w media expert dostawa we wtorek 85X95K /oglądałem dziś oleda XR83A90JAEP i powiem wam stały obok siebie ten sam sygnał i nie widziałem cudownej czarodziejskiej różnicy a stały obok siebie na moją prośbe. kurcze ten 85x95K naprawdę super miniledzik
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ważne , że Tobie się podoba.
Wieczorami w domu jest trochę więcej różnic niż w dzień na sklepie.
Ilość stref zawsze będzie widoczna na tak dużym ekranie .
 
Do góry