Które LCD 52'' lepsze?

km1963

New member
Bez reklam
adas204 napisał:
km1963: ale w tym artykule one maja podswietlanie LED-owe ?

Taki "trynd" ale bez dwóch zdań to technologia z przyszłością - kto widział fotki i parametry to robi wrażenie
Swoją drogą z tego co zapowiadali to znalezione w sieci :

Podświetlanie LED najnowszej generacji, stosowane będzie w modelach 40-, 46-, 52-, 57- i 70 cali. Aktualnie promowana technologia polega na podziale wszystkich LED, znajdujących się w podświetlaniu na bloki zawierające 100 elementów i rozświetlaniu ich i wygaszaniu zgodnie z wymaganymi przez emitowany obraz sekwencjami.

W stosunku do tradycyjnego podświetlania, najnowsza technologia LED oferuje stosunkowo niewielką wartość jasności – około 450 – 500 nitów, ale to całkowicie wystarcza do bardzo dobrego wyświetlania obrazu w warunkach domowych. Urządzenia z podświetlaniem LED charakteryzują się nawet o 30% mniejszym poborem mocy niż zbliżone wielkością urządzenia z podświetlaniem tradycyjnym.

Samsung nie ogranicza stosowania paneli wykonanych według nowej technologii wyłącznie do własnych produktów, ale zamierza sprzedawać je także innym producentom.


W zapowiedziach to nowatorskie rozwiązanie może być włączone bądż nie - wybór należy do odbiorcy - jak widać nie wszystkich powali na kolana - podobnie jak lampki choinkowe ;) :D

Pozdrawiam
 

km1963

New member
Bez reklam
adas204 napisał:
no i jak tu sie zdecydowac.. czekac czy kupowac

jest jeszcze trzecia opcja ( taką wybrałem :D ) kupić na przeczekanie czyli w pewnym momencie przekazać "lepszej połowie" na wyłączność do ........:D :D :D

pozdrawiam
 

km1963

New member
Bez reklam
adas204 napisał:
a jak sam jestem ? :D yh ;P

p.s. na innym forum dosc mocno narzekaja na F96..

Wybór to zawsze problem
Czekanie tylko dla cierpliwych i zawsze za jakiś czas pojawia się coś lepszego - przynajmniej w parametrach ( marketing ) :D
Każda myszka swój ogonek chwali - ale mnie nie powala żaden z modeli Samsunga ( kolory i smużenie ) choć może ten z LED będzie przełomem

Pozdrawiam
 

adas204

New member
kupiony :D F96 :) swoje wrazenia napisze jak popodlaczam, pokupie tunery itp :D

-----

ok podlaczylem narazie pod kompa, tylko nie moge ustawic pelnej 1920x1080, nie wiem czemu obraz mi wychodzi poza tv, moze to przez sterowniki pod karte graficzna w kompie ? ma ktos jakis pomysl ? :p

----

a ok, juz zrobilem ;p wystarczylo zmienic w tv w ustawieniach ;)
 
Ostatnia edycja:

km1963

New member
Bez reklam
adas204 napisał:
kupiony :D F96 :) swoje wrazenia napisze jak popodlaczam, pokupie tunery itp :D

-----

ok podlaczylem narazie pod kompa, tylko nie moge ustawic pelnej 1920x1080, nie wiem czemu obraz mi wychodzi poza tv, moze to przez sterowniki pod karte graficzna w kompie ? ma ktos jakis pomysl ? :p

----

a ok, juz zrobilem ;p wystarczylo zmienic w tv w ustawieniach ;)

To się nazywa szybkość podejmowania decyzji :D
Czekamy z niecierpliwością
Pozdrawiam
 
Do góry