Które gry z nowości i pre orderów kupicie?

Co kupicie w najbliższym czasie?


  • Total voters
    0

Rufi-PS3

New member
Witam, dawno nie było nowej sondy to może założę jakąś.
Ja osobiście stawiam na Mafie II i Ratchet and Clank Future: A Crack in Time
Wiem, trochę dużo opcji i ciężko się będzie zdecydować ale wielokrotny wybór jest :wink:.
W swoich postach możecie podawać inne propozycje których nie ma w sondzie.
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Na pewno kupie Gran Turismo 5. Ale to dopiero za kilka miesięcy. Niedługo będzie Dirt 2 albo Uncharted 2. Potem Modern Warfare 2 lub Assassin Creed 2. Generalnie wszystkie z tych gier kupie, ale jeszcze niewiem w jakiej kolejności ;)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Brakuje na liście Heavy Rain i GOW 3.

Ja zakupiłem już FIFE 10 i Uncharted 2 i dawno już tak dobrze się nie bawiłem ;)

A planuje oczywiście: GT5, HR, GOW3, COD:MW2, AC2 i Eye Pet, ale ten ostatni raczej w celach sprawdzenia jak to działa i sprzedania po paru dniach
 

debeef

New member
Bez reklam
W najbliższych planach pes, u2 i gt5...choć na te trzeba poczekać, jeśli byłoby więcej gotówki to dr początek, AC2, z gier które nie występują na liście na pewno Heavy Rain
 

Carbon_

New member
Bez reklam
W tym roku Dragon Age (jeśli nie zawiedzie oczekiwań fana Baldur's Gate) i Modern Warfare 2. W przyszłym BioShock 2, God of War 3, Heavy Rain, Mafia 2, GT5, The Last Guardian i może Bayonetta (jeśli konwersja Segi nie będzie skopana). Dziękuję.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Carbon_ napisał:
W tym roku Dragon Age (jeśli nie zawiedzie oczekiwań fana Baldur's Gate) i Modern Warfare 2. W przyszłym BioShock 2, God of War 3, Heavy Rain, Mafia 2, GT5, The Last Guardian i może Bayonetta (jeśli konwersja Segi nie będzie skopana). Dziękuję.
Grałes w demo Bayonetta ?
 

slon123

New member
Dla mnie w zestawieniu brakuje Demon's Soul. To jest to na co czekam. Ciekawe kiedy się w końcu w Europie pokaże, bo z USA nie chcą wysłać.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
Grałes w demo Bayonetta ?
Niestety nie mam teraz podpiętej konsoli do neta. Słyszałem, że upośledzone względem wersji 360.

Niemniej jednak uwielbiam takie hadcorowe slashery a w przypadku tej pozycji widać, że miód wylewa się strumieniami.. po prostu esencja gameplay'u. Zresztą gra Hideki Kamyia (ojciec gatunku, twórca pierwszego - najlepszego - Devil May Cry) wspieranego przez doskonały zespół składający się z byłych pracowników Clover Studio (Viewtiful Joe) nie może być słaba.
 

vasyndrom

New member
3 z 15 wymienionych gier juz mam :D do konca roku mysle ze jeszcze z 4 conajmniej kupie, napewno to bedzie dragon age i nowy ratchet, poki co mam jeszcze do zdobycia platyne w U2 i zakupiona dzis borderlands tak wiec gier na najblizszy tydzien az po uszy ^_^
 

tomek_fcb

New member
Call of Duty: Modern Warfare 2 - kupię
Mafia II - kupię
Tekken 6 - kupię
Gran Turismo 5 - kupię
Fifa 10 - mam
Uncharted 2: Among Thieves - mam
Assassin's Creed II - kupię
GOW Collection - kupię
GOW III - kupię
Heavy Rain - kupię
The Last Guardian - kupię
Bioshock 2 - kupię

i styka ;d
 

vasyndrom

New member
debeef napisał:
Widzę, że ktoś tu sra kasą;) , albo nie założył jeszcze rodziny:D

myle sie czy post skierowany do mnie? ^_^

akurat kasa w moim przypadku nie jest wielkim problemem, uroki emigracji robia swoje tak samo jak brak rodziny jako takiej na utrzymaniu choc to sie moze zmienic niedlugo :D
 

pysio78

New member
Czy to ważne kto ile ma kasy i czy ma rodzinę czy nie? Jak go stać to niech sobie kupuje. Mnie czasem stać więc wypiszę tytuły które mam w planach ale czy mi sie uda to nie mam pojęcia:

Call of Duty: Modern Warfare 2 - kupię Fifa 10 - mam
Uncharted 2: Among Thieves - mam
Assassin's Creed II - kupię
GOW Collection - kupię
GOW III - kupię
Demon Souls - kupię

Ze starszych do kompletu:

Assassin's Creed PL - kupię
Uncharted: Drake fortune - kupię

Co by uzupełnić kolekcję.
 

Klisman1987

New member
Ja robie tak samo. Kupuje i sprzedaje. Przeważnie wychodzę na zero. Chociaz nie wszystkie gry idą pod młotek. Od 3 miesięcy nie pale juz tego swinstwa jakim są papierosy także moge sobie pozwolić na przynajmniej jedną grę miesięcznie :D
 
Do góry