Które gry z nowości i pre orderów kupicie?

Co kupicie w najbliższym czasie?


  • Total voters
    0

Forest89

Active member
Bez reklam
Ehh tam. Są inne ważniejsze rzeczy do kolekcjonowania i na pewno nie są to gry. Ja już bym wolał klasyki filmów na Blu-Ray kolekcjonować jakbym miał trochę kasy :)
 

pysio78

New member
Ja też się staram nie sprzedawać gier ale hmmm... Jak kicha totalna to nie będę tego trzymał.
Co do kolekcji filmów to takową mam na DVD i nie mogę się jej pozbyć.

A no i do zakupów planowych dokładam Modern Warfare 2 i zastanawiam sie nad Borderlands

:)
 

Rufi-PS3

New member
A ja np chciałbym sprzedać Fife 09 czy Dead space. Wole sobie za to kupić jakąś nową grę np Uncharted 1 albo Rainbow six: Vegas 2.
A odnośnie tematu to oglądając gameplay z Heavy Rain (http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7207581,Scena_z_Blue_Lagoon_z_Heavy_Rain_raz_jeszcze.html) to napewno tę grę kupie. Takie gry mi się podobają, z podejmowanie decyzji po których już nie ma odwrotu. Z ciekawą fabułą i naturalną grafiką.

Zastanawiam się teraz też nad Colinem mcrae Dirt 2, też obejrzałem parę filmików i przyciągnęła mnie dopracowana grafika i realistyczne (jak dla mnie) stłuczki. (http://www.youtube.com/watch?v=LCX8fVKCcxc) Nawet fajny filmik ale trochę przesadzają z tą ,,skocznością'' auta.
Pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja jako nowość kupuję tylko Modern Warfare 2 a starsze-tańsze:

- Assassin's Creed 2
- Colin McRae: Dirt 2
- Tekken 6
- Forza Motorsport 3
- NBA 2K10
- GTA: Episodes from Liberty City
- Need for Speed: Shift

Na 2010:

- Max Payne 3
- Splinter Cell: Conviction
- Mafia 2
- Bioshock 2
- Gran Turismo 5
- Heavy Rain
- Alan Wake
- God of War 3
- Red Dead Redemption
- F1 2010
- Metal Gear Solid: Rising
- Crysis 2
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
W tym roku mysle jeszcze nad AC2 ,w 2010 pewniaki to
Gran Turismo 5
God of War 3
F1 2010
Mafia II
Heavy Rain
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Panowie w tym roku kupię jeszcze jedną grę, mam 3 faworytów. Assassins Creed 2, NBA 2K10 i Tekken 6. Co radzicie kupić?
 

ps_user

New member
Bez reklam
Ja bym bez zastanowienia wziął AC2, bo w Tekkena gram od czasu PSX i Tekken 2, a "Kredo..." jest ciągle zagadkowym tytułem, który ma potencjał i którego założenia najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom gry na XII miesiąc.

P.S. NBA, co to jest jakiś Baseball ? ;)
 

tomek_fcb

New member
Peek napisał:
Panowie w tym roku kupię jeszcze jedną grę, mam 3 faworytów. Assassins Creed 2, NBA 2K10 i Tekken 6. Co radzicie kupić?
Bez zastanowienia AC2. Na Tekkena jak dla mnie mizerny, mnie osobiście zawiódł. NBA, hmmm... czasem się pogra ale bardziej preferuję piłkę nożną (Fifa10). Wybór prosty ;)
 

Monkin

New member
Bez reklam
Zdecydowanie gry sportowe: NBA, NFL i NHL oraz jakieś dobre wyścigi samochodowe na torze. Porównam ze starociami, w które czasem pogrywamy z synem na pierwszym "szaraku" PS. No i gdyby wyszedł Crash Bandicot na PS3... Mam Crasha nawet w phonie.:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry