Które BD czytają pliki MKV?

darekn12

Member
a czy firma panasonic ma w przyszlosci zrobic taki sprzet co bedzie czytal wszystko?moze glupie pyt ale chce jaknajmniej pilotow na stoliku....
 

Lemoniada

Member
a jak ściągnę mkv po angielsku i chcę mieć polskie napisy to trzeba je wgrac w film czy wystarczy zmienić nazwę napisów na taką samą jak film w mkv i nagrać w nero jako dane i pójdzie? jeżeli nie to jakim programem i jak wgrać napisy w film?
 

janusz

New member
Bez reklam
a czy firma panasonic ma w przyszlosci zrobic taki sprzet co bedzie czytal wszystko?moze glupie pyt ale chce jaknajmniej pilotow na stoliku....
Proponowałbym jednak kupić pilot uniwersalny i zapomnieć o Panasonicu. Za rok może dwa Panasonic wypuści model z mkv, ale wtedy modele LG czy Samsunga bedą odtwarzały np. w trójwymiarze. W ostatnim czasie Panasonic zostaje mocno w tyle, nie jest to wina firmy, po prostu kryzys mocniej dotknął Japonię.
 

Logoth

New member
samsung p3600 polecam.
.txt czyta w divx ZAZWYCZAJ, ale lepiej radzi sobie z srt.
natomiast czyta wszystko z kompa po wifi przez 50cm sciany nosnej w hd.
obraz divx 42" rewelacja, mkv jeszcze lepiej.

nie czyta wszystkiego, ale z popularnych releasow 100%. super sprzet. (po przesiadce z dvd+divx za 150zl roznica kolosalna)
 

muchomorek

New member
Philips BDP7500BL

Żeby nie było, że jesteśmy uzależnieni od koreanów, to BDP7500BL też widzi, choć oficjalnie producent tego nie podaje... NTFS-a nie widzi, ale mkv na USB FAT32 z napsiami zewnętrzymi i ogonkami w plikach chyba nawet txt chodzą jakby nigdy nic... Oficjalną obługę ma BDP9500 ale to już wyższa półka cenowa...
 

piotrflo

New member
Jak masz Viste to powinienes sformatowac w NTFS bez problemu. Ja mam jakiegos San Diska Cruzera Micro 4Gb i tak dla sprawdzenia sformatowalem na NTFS, ale tak jak mowie pod Vista. Nie wiem jak w XP bedzie.
 

crex

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy orientujecie się czy pendriva w NTFS można kupić, mam 8GB Emteca i daje się tylko sformatować w fat32

Mozna go spokojnie sformatowac pod ntfs w win xp - ja mam 16GB sandiska i jest pod ntfs. Trzeba wejść we właściwości dysku USB, kliknąć na zakładkę ZASADY, i zaznaczyć "Optymalizacja wydajności".
 

Lemoniada

Member
Mam pytanie do tych którzy mają 350tke V , jeżeli mam film w mkv z dźwiękiem DTS to jeżeli chcę taki dźwięk uzyskać, to w menu dźwięku w BD powinienem ustawić
HDMI OUT
1.Multi Ch
jak ustawiam tą opcję to na amplitunerze pokazuje dźwięk PCM
2. Powtórne kod DTS jak wybieram tę opcję to na ampli pokazuje że dźwięk jest DTS ale , dźwięk co sekunda się przerywa
3.Przejście pier. Ta sama sytuacja co w punkcie 2

Proszę o odpowiedź
 

Horhe Ortega

New member
Nikt nie odpowiada , to coś napiszę choć nie posiadam 350-ki.Ze wszystkim leć po optyku(coaxial).Jedynie przy płycie Blu/ścieżce dźwiękowej HD zasmakuj LPCM-u po HDMI.Ciekawy pomysł z powtórnym kod. DTS ścieżki DTS.Może przerywa,bo nie może się zdecydować co posłać-ten DTS czy tamten powtórny-i wybiera sprawiedliwe optimum przełączając raz to raz to:).Jak coś poplątałem to proszę o sprostowanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry