Która Nagrywarka HDD ???

szejkjarek

New member
Jestem pewien chociaż osobiście przekonam się dopiero we wtorek jak nagrywareczka przyjedzie.

Jak coś kupuję to zawsze to szukam o kupowanym produkcie informacji w róznych źródłach. Więc zadzwoniłem do Centrum Sony na infolinię a póżniej do Autoryzowanego Centra Sony w Warszawie i wszystkiego się dowiedziałem.

Z USB Sony HX780 czyta tylko zdjęcia i mp3.

Ale polecam ci dotwarzacz DVD Philips DVP3260 do kupienia w MediaMarkt za 180zł. a dzisiaj jest aukcja na Allegro za 109zł.

Super obraz i dźwięk i czyta z USB wszystko co mu włożysz - Divix z napisami i inne cuda.
Niektórzy sprzedają nawet za tą cenę z 2 letnią gwarancję Philips i jak nawet się rozsypie po 2 latach to nie będzie szkoda.

Pozdrawiam.
 

a4tech

New member
Dzieki @szejkjarek za propozycje, ale ja juz od dawna DIVX-y mecze na Ferdku D-880HX :)

Teraz mysle o nagrywarce z HDD, ale takiej ktora ma port USB troche bardziej przyszlosciowy :D


ps. Jak juz przetestujesz ten porcik USB pod wzgledem Video to daj znac.
Bo jezeli faktycznie bedzie tak jak piszesz to moj wybor padnie chyba na DMR-EH58 Panasia :D
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
szejkjarek napisał:
Ale polecam ci dotwarzacz DVD Philips DVP3260 do kupienia w MediaMarkt za 180zł. a dzisiaj jest aukcja na Allegro za 109zł.

Super obraz i dźwięk i czyta z USB wszystko co mu włożysz - Divix z napisami i inne cuda.
Niektórzy sprzedają nawet za tą cenę z 2 letnią gwarancję Philips i jak nawet się rozsypie po 2 latach to nie będzie szkoda.

Pozdrawiam.

UWAGA: Nie ma wyjścia HDMI ( łatwo to przeoczyć ).
 

tkila

New member
Witam....
Tez Mam Zamiar Kupic Nagrywarke Sony Lub Samsung Lub Innego Producenta Do 1500zl.szukam Zwymienionymi Funkcjami I Koniecznie Z Tunerem Dvb-t Hdd Ok 500gb.prosze O Rade Co Wybrac.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
tylko.......................

Panasonic i tylko PANASONIC!!!!!!!!!!!!!
z racji swojego pseudonimu a który sobie wybrałem, nie na próżno ponieważ miałem możliwość użytkowania nagrywarek LG,Samsunga i Philipsa a nawet pioniera
ludzie wybór jest prosty
tylko nagrywarki panasonica!!!!!!!!!!!!
-świetne i zrozumiale menu!!!!!
-niezawodność działania
-super jakość w różnych fazach kompresji
-bardzo dobry dźwięk
-szybkość działania
-możliwości edycji
-obecnie możliwość słuchania i oglądania różnych plików przez USB

ja sam jestem użytkownikiem dwóch nagrywarek które świetnie spełniły moje oczekiwania oraz znajomych którzy skorzystali z mojej porady!
DMR EH 55
DMR EH 68

,,ale nie musicie wierzyć facetowi przebranemu za księdza,,:twisted::twisted::twisted:
 

mataman

New member
Bez reklam
No cóz, to jest akurat twoje zdanie, panasonic napewno moich oczekiwań nie spełnia. Sorry no bonus
 
Do góry