Konkurs - Toshiba nowy wymiar jakości ! WYGRAJ TV!!!

Status
Zamknięty.

adamo_

New member
Bez reklam
Toshiba

Markę Toshiba porównałbym do Mietka Szcześniaka. Znakomity artysta nie doceniany w Polsce..
No ale cóż, sprzedają się tylko znane i promowane marki:
Doda=Samsung,
- niby design ładny, ale w środku pustka, dźwięk nie stroi, czasami jakieś wibratto da się usłyszeć, ogólnie przebajerowana obudowa świecidełkami.

Kaja = Sony
- niezła czerń, sporo dodatków ale szybko się nudzi

Mandaryna = LG
Wygląd niezły ale w środku pucha, jako zaleta dosyć niska cena za występ J

Mógłbym tak do rana,.. Mnie moja Toshiba 42X3030 DG urzekła swoim pazurem ( nie porównuję w żadnym wypadku do niejakiej Marczuk Pazury ) , tzn obraz po kalibracji jest niedościgniony przez wiele modeli które dziś widzę w sklepach lub u znajomych.
Poznaliśmy się dwa lata temu w Internecie, najpierw niewinne spojrzenia, potem przyjaźń, i poszukiwania , jednak niepewność połączyło nas to forum.

Nie o tym chcę jednak napisać, chcę powiedzieć o czym innym.
Opowiem pewną historię : Z uwagi na to że lubię czasem pooglądać nowości i , zapoznać się z cenami sklepowymi by być na bieżąco udałem się wolnym krokiem przed świętami do jednego ze sklepów typu RTV…
A tam dużo ludzi, każdy ogląda, dotyka, sprawdza, pyta, w pewnym momencie huk… i dym , za chwilę płacz. Młody chłopak w wieku 8 lat z tatą oglądał telewizory ( widziałem go wcześniej na stoisku i niezwykle merytorycznie tłumaczył ojcu funkcje telewizorów itp ) Niestety zbyt dużo chciał sam zobaczyć i telewizor spadł z półki na ziemię.
Co dalej się działo w sklepie nie będę opisywał ale raczej święta nie były udane. Znam tą rodzinę z widzenia, do zamożnych nie należą i z chęcią podarowałbym im swoją Toshibę trochę wysłużoną już 3030-tkę

Ot tak sobie wtedy pomyślałem...
 
Ostatnia edycja:

niebianka30

New member
.
.
”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•.
”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•.”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•.”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•..


dlaczego ...??

co robi wrażenie ....??

co zachwyca ...??

polecam innym bo …??



... odpowiem na to wszystko w kilku słowach:

"Toshiba po prostu jest WYJĄTKOWA!" :)

”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•.”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•.”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•.”˜˜”*•._˜”*••*”˜_.•*”˜˜”*•.
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

kriss21

New member
Każdego dnia korzystam ze sprzętu Toshiby. Konkretnie z laptopa Satellite którego niemiłosiernie eksploatuję od kilu lat a wciąż działa jak nowy. Wybierając przenośny komputer wśród wielu marek, wszystkie moje wymagania spełniła Toshiba. Posiadała więcej niż oferowała konkurencja a znana japońska solidność tylko utwierdziła mnie w wyborze. I nie zawiodłem się. Obecnie jestem przed zakupem telewizora. Wybrałem Toshibe 37” z serii XV lub AV. Który model będzie mój zależy od moich zdolności przekonywania. Przecież stan konta to pojęcie względne... Czy miałem problem z wyborem? Ależ nie. Jeden wieczór spędzony nad klawiaturą czyli przeglądanie stron producentów, cen w sklepach i wypowiedzi na forum. W 99% odpowiedzi na moje pytania już są i dość łatwo je znajduje. To wystarczyło by kolejny raz wygrała Toshiba która zresztą od początku była faworytem. Świetna elektronika, doskonały obraz i ciekawy wygląd. Najbardziej zaskoczyły mnie opinie na temat doskonałego skalowania w górę obrazu sd czyli system Resolution+, a także świetnej jakości obraz po odpowiednich ustawieniach. Liczę też na doskonałą współpracę z laptopem – w końcu to jedna rodzina. Wizyta w sklepie. Świetny wygląd, obraz niezły lecz sklepowe źródło i ustawienia nie dają szans na pokazanie tego na co naprawdę Regzę stać. To mi wystarczy. Liczę na niezawodność, trwałość i gotowość do współpracy kiedy tylko będę chciał. Tak jak to się dzieje w przypadku laptopa. Już jestem pewien jaki LCD będę miał.
Każdy kto mnie pyta jaką markę laptopa bym polecił, dostaje odpowiedz Toshiba. Dlaczego? Ponieważ nigdy mnie nie zawiodła. Jestem pewien, że o LCD Regza będę mówił to samo.
 

kerig

New member
Toshiba - Okno na świat

[FONT=&quot]Człowiek od zawsze zadaje sobie pytania: jak ogarnąć świat i jak go poznawać?[/FONT]
[FONT=&quot]To proste – trzeba kupić telewizor - Toshibę![/FONT]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Decyzją komisji zwycięzcą konkursu został

Dunajec1 - za wpis :

Toshiba Wybór mój na Toshibę padł
Bo jej elektroniczny świat
To technologii awangarda
W najlepszych światowych standardach
Największe robi tu wrażenie
Wspaniała jakość w niskiej cenie
To klasa, design, świetny styl
Najmilszych wizualnych chwil

W Toshibie - wszystko mnie zachwyca!
Głos krystaliczny i matryca
Diabelska czerń, anielska biel
Usuwa inne firmy w cień!
Onkyo – balsamem jest dla słuchu
Dla oczu – kinowa płynność ruchu
Kto Regzę pod swój dach wybierze
Poleci innym ją też szczerze
Choćby - złym żywił się sygnałem
Efekty daje doskonałe
Pochwały cisną się do ust
Za system - Resolution Plus
Wymaga także docenienia
Wspaniały system podświetlenia
A funkcjonalność bez dwóch zdań
Podwyższa system – Meta Brain
Piorunujące odświeżanie
Zero smużenia na ekranie
Kolory lepsze niż z obrazka
To powód bym go wzrokiem głaskał
Toshibę chcę polecić innym
Bo czułbym się ogromnie winnym
Gdyby ten powód do radości
Jedynie w moim domu gościł


Mam inny cel też na widoku
Nie chcę doznawać także szoku
Gdy będąc w gościach - nie daj Boże
Przy innym siadł – telewizorze!
Głowa nie będzie przy nim pękać
Od wszelkich jazgotliwych reklam
Toshibę więc ocenić muszę
Na wielką szóstkę z duuuuużym plusem!!!!

Gratulujemy !!!

Nagroda telewizor 37 Toshiba Full HD -
zostanie wysłany na adres autora po otrzymaniu
danych do wysyłki.

Dziękujemy wszystkim za konkursowe wypowiedzi i za zaufanie, którym obdarzacie telewizory marki TOSHIBA.
Jesteśmy mile zaskoczeni oryginalnością Waszych wpisów i różnorodnością formy.
Wiele opinii nam się podobało i zwróciło naszą uwagę, ciężko więc było wybrać ten jedyny.
To zapewne nie ostatni konkurs związany z LCD TOSHIBA. Zapraszamy do śledzenia wątków na forum www.hdtv.com.pl i do odwiedzenia na www.toshiba-av.pl
TOSHIBA TELEVISION CENTRAL EUROPE
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry