Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

I

irek6311

Guest
Google Chrome masz czy coś innego, jak coś innego to przesiadka, moim zdaniem Google Chrome to obecnie najlepsza przeglądarka, mało obciąża komputer i działa stabilnie.
 

wrx

New member
Bez reklam
A ja sie zapytam - jaki jest sens raportowania bledow, skoro nikt i nigdy sie z tym nie uporal?
Jak dlugo tutaj bywam, tak zawsze byly bledy i nigdy sie nie skonczyly.
Wlasnie moglbym zaraportowac dwa kolejne - ale nie widze sensu.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dziękuję za raporty, na razie proszę o wstrzymanie się z następnymi, ponieważ w zeszłym tygodniu kolejna ekipa się poddała, w związku z tym w najbliższych tygodniach będziemy rozważać całkowitą zmianę oprogramowania.

Pozdrawiam,
ar2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam tylko jedną małą uwagę - jako stary forumowicz.
Nie zróbcie rewolucji, mam tu na myśli szatę graficzną.
Jest przejrzyście i intuicyjnie.
Nie piszę tu błędach, to osobny temat. Mnie akurat (na szczęście) nie dotyczy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
masz też na myśli czarne tło? Brakuje mi tego :)
Może chociaż wybór?

To też, czarne było świetne. Pierwsza rzecz która mnie zatrzymała, wybór mocno wskazany ;)
Natomiast teraz piszę o obecnej szacie graficzne, dla mnie jest bardzo ok i nie chciałbym pewnego dnia wejść na forum i zobaczyć bezpłciowy twór z jakimiś "lajkami", bijącą po oczach bielą, czy newsami na całą stronę, tak jak to ma miejsce obecnie na popularnym serwisie aukcyjnym. Od zmiany (którą też została niemiłosiernie skrytykowana) bardzo rzadko tam zaglądam.
Dla mnie ta szata to mistrzostwo, nawet na tle zagranicznych gigantów.
 

Rafal7

Banned
Szata graficzna i cała oprawa jest fajna.
A przekierowań nie mam od kilku miesięcy, odkąd zainstalowałem AdMuncher-a.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ja cały czas mam czarne tło.
I faktycznie od jakiegoś czasu zero problemów z błędnymi przekierowaniami.
Chrome bez żadnych dodatków.
 

paczek79

New member
witam, mam problemik takiego typu,że nie mogę zmienić sygnaturki w panelu użytkownika. jak tylko kliknę edytuj "about me" strona jakby się odświeża i nie dzieje się nic ...
 
Do góry