Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

brodacz

Active member
Bez reklam
Na głównej stronie widzę nowe newsy ale jak wchodzę w newsy to pojawiają się te sprzed kilku dni. I co kilka godzin pojawiają się nowe posty ale też te sprzed kilku dni. Przy nich jest napisane, że dzisiejsze. Przyznaję, że mam ten problem od rana, gdy zresetowałem przeglądarkę chrome na tablecie do ustawień fabrycznych.
 

xform

Member
Jestem zniesmaczony ilością błędnych przekierowań, przeglądając temat o tv sony co 5-6 strona nie trafia gdzie trzeba. Wchodzę teraz w listę tematów o sonym, ponieważ chciałem podać do niego linka, otwieram w nowym oknie i mam:
http://www.hdtv.com.pl/forum/blu-ray/82530-koncerty-na-bd-lree-ritenour-overtime.html

Nie jestem w stanie wejść w pierwotny wątek o tytule "Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd" klikając na "Ostatnia strona" - cały czas dostaję temat o Blu-Ray.

Edit: sposobem na dostanie się do wątku jest skopiowanie adresu i użycie drugiej przeglądarki np IE czy chrome oglądając pierwotnie w firefox.
 
Ostatnia edycja:

PLANETA

New member
Zaś to samo żenada 1 słowem to juz 3 lata ,te same błedy sypie i przekierowania są chorobą tego forum, powód prosty brak admina technicznego forum coby to nam ładnie naprawił skandal i tyle.
 

barat

New member
Też mam problemy przekierowań. Co ciekawe to, co powoduje przekierowanie w jednej przeglądarce w drugiej (albo w trybie incognito) daje poprawny rezultat. Podejrzewam, że głupi vBulletin zapisuje sporo w naszej sesji i gubi się jak otwiera się sporo wątków w nowych oknach. Do tego zapewne jakiś moduł SEO do przekierowań ;)
 

barat

New member
Paranoja ... mam złe przekierowania z linków, z których jeszcze kilka godzin temu wszystko działało :D
Weźcie to ogarnijcie ... błędne przekierowania to także potencjalna kara od google (zwłaszcza, jeśli przekierowań jest po drodze kilka).
 
Do góry