Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie ilu użytkowników dotyka problem przekierowań, też mi się zdarzały, ale to było dawno temu.
Korzystam z forum na kilku komputerach i pięknie śmiga.
Pamiętam też, że kiedyś odpaliłem starego laptopa w biurze (chyba XP, ale głowy nie dam) i te przekierowania były, ale żaden z innych sprzętów które tam miałem nie stwarzał problemów. Do dziś zresztą nie mam żadnych problemów.
Widać ewidentnie, że forum jest "wrażliwe/podatne" na konkretne ustawienia w systemie. Nie powinno tak być, ale na to wygląda.
 

dare46

New member
Mnie też często przekierowuje calkiem gdzie indziej niż chciałem , to bez względu czy na telefonie czy na kompie w ciągu ostatniego np.miesiąca paręnaście razy.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Ja czyściłem ciastka, aktualizowałem wszystkie wtyczki i nic.
Wygląda to w ten sposób, że jak już raz mnie przekieruje często przy wybieraniu następnej podstrony to próba wybierania jakiegokolwiek innego tematu kieruje mnie na ten pierwszy raz przekierowany.
W praktyce nic nie mogę zrobić - dopiero wyłączenie przeglądarki i nowe logowanie przynosi rezultat.
 

porscheee

New member
mam ciagle , ten problem , az nie chce się otwoerac forum choć wiele ciekawych tematow jest , jak już jakiś odpale to chac na 2 strone ju zjestem gdzie indziej , nowych tez nei zakładam bo po co skoro jak ktoś odpisze już w powiedomieniu na meil klikając laduje gdzie indziej
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli na jednym komputerach działa, a na innych nie, to logiczne, że rozwiązanie jest po stronie konkretnego systemu/przeglądarki.

Pisałem wielokrotnie, nie mam żadnych problemów: Win 7/8, Chrome i z tego co pamiętam defaultowe ustawienia, beż żadnych większych zmian.
To nie był jeden komputer, a kilka.

Logiczne też jest, że przekazując jeden ze swoich komputerów na drugi koniec Polski, forum również będzie działać.

Skoro mamy takie same systemy, te same przeglądarki i jak się domyślam podobne ustawienia, to (prawdopodobnie) coś się "gryzie" z forum.
Pytanie które ustawienia/program?

Do czasu jak ktoś całkowicie nie usunie problemu, warto by rozkminić z czym się forum nie lubi i powoduje te przekierowania, a jak wspomniałem - u mnie działa wzorowo, a jak u mnie działa, to musi działać też u innych.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig mój Kolego :) nic nie musi... to że u Ciebie jest ok to w cale nie oznacza że u innych również musi dobrze działać bo jest wiele przykładów gdzie ludzie mają problem. Mało tego jeżeli coś się gryzie to dlaczego u Ciebie się nie gryzie a u mnie np. się gryzie, a na tych samych kompach nie gryzie z innymi forami gdzie mają więcej użytkowników i więcej tematów... tam wszystko działa jak należy nie zmieniając nic w przeglądarkach czy tez w samym kompie.. Wina leży po stronie tego Forum..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli na jednym komputerach działa, a na innych nie, to logiczne, że rozwiązanie jest po stronie konkretnego systemu/przeglądarki.

Pisałem wielokrotnie, nie mam żadnych problemów: Win 7/8, Chrome i z tego co pamiętam defaultowe ustawienia, beż żadnych większych zmian.
To nie był jeden komputer, a kilka.

Logiczne też jest, że przekazując jeden ze swoich komputerów na drugi koniec Polski, forum również będzie działać.

Skoro mamy takie same systemy, te same przeglądarki i jak się domyślam podobne ustawienia, to (prawdopodobnie) coś się "gryzie" z forum.
Pytanie które ustawienia/program?

Do czasu jak ktoś całkowicie nie usunie problemu, warto by rozkminić z czym się forum nie lubi i powoduje te przekierowania, a jak wspomniałem - u mnie działa wzorowo, a jak u mnie działa, to musi działać też u innych.

To co napisałeś jest logiczne,ale to jest wiadome od lat... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig mój Kolego :) nic nie musi... to że u Ciebie jest ok to w cale nie oznacza że u innych również musi dobrze działać bo jest wiele przykładów gdzie ludzie mają problem.

Szanowny Kolego ;) nie do końca chyba zrozumiałeś co miałem na myśli.
U mnie działa, bo mam inne ustawienia jak Ty. Jakie? Nie wiem, każdy inaczej korzysta z komputera.
Widać mój system + przeglądarka i ustawienia i być może, coś o czym nie wiemy, w żaden sposób nie wpływa negatywnie na reakcje forum.

Tu nie chodzi o żadne usprawiedliwianie, tylko o tymczasowe wyszukanie przyczyny konfliktu na płaszczyźnie nasz pecet vs forum, a po co? A no po to, żeby sobie spokojne korzystać.

Jedyne co możemy ustalić, to wersja win/przeglądarka/podstawowe ustawienia, a to chyba za mało, tym bardziej biorąc po uwagę ile czynności i zmian często dokonujemy korzystając z PC.
Pytanie jakie to są konkretnie zmiany, bo przecież coś się ewidentnie gryzie z forum.

Ja bym postawił 5 laptopów na biurku, od tego z czystą instalacją, do zawalonego programami.
Sprawdzałbym na bieżaco kiedy i na czym się wyłoży. Następnie chcąc korzystać z forum, zrezygnował z tej konkretnej czynności.
To nic innego jak gdybanie, ale skoro u mnie działa bezbłędnie to chyba nie dlatego, że mam piękne oczy ;) No chyba, że faktycznie mamy do czynienia z absolutną loterią. Czyli bierzemy 2 takie same sprzęty i przeprowadzamy te same czynności, 1:1, po czym okazuje się, że jeden się wykłada.
W tym wypadku uznałbym to za magie ;)


To co napisałeś jest logiczne,ale to jest wiadome od lat... ;)

Od lat to ja korzystam z forum i znam doskonale problem.
Wielokrotnie zgłaszałem problem, bywało też, że instalowałem system od nowa i problemu nie było.
Swojego czasu sporo pisałem, ale dziś na żadnym PC (a mam ich sporo) nie mam problemu.
Na każdym korzystam podobnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,oprócz 5 laptopów,trzeba by było dorzucić kilka urządzeń mobilnych (telefonów,tabletów) z różnymi systemami...;)
 
Do góry