Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Chrome - brak przekierowań, obecnie pracuje na FF na win 7 i mam 1 przekierowanie na tydzień. Brak pętli przekierowań. Na WIN 8 na laptopie ani jednego.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Mogę potwierdzić że na WIN 8 z przeglądarką Chrome można bez nerwów buszować po forum ;-) , jednak aby osiągnąć spokuj musiałem pożegnać ulubionego liska :oops:
 

pabletti

New member
Od kilku dni klikam na: /forum/panasonic-f50.html
przekierowuje na: /forum/blu-ray/115996-pioneer-bdp-170-efekt-teatru.html
Firefox 37.0.0/37.0.1
Co z tym zrobić??
 

porscheee

New member
od 3 dni probuje otworzyć dział audio amplitunery aby napisac nowy temat , niestety nie udaje się bo przekierowuje za każdym razem w dziwne miejsca
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panowie temat dotyczy zgłaszania problemów a nie dywagacji na różne inne dlatego posty nie będące raportami ani nie związane z tematem są usuwane i nadal będą.


@porscheee @pabletti

jeśli raz temat przekierował do czasu wyczyszczenia go z historii oraz usunięcia ciasteczek nadal będzie to robił. Rozwiązanie usunięcie naszej historii i ciastek lub np kliknięcie prawym przyciskiem i otwarcie w nowym oknie incognito lub zainstalowanie google chrome lub tapatalk lub ad muncher
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ar2,sorry ale wydaje mi się że różne programy są w stanie bardziej pomóc niż Wasza interwencja...
Szkoda że zaraz usuniesz ten post...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
tak wiem, że podobnie jak kilku innych naszych forumowiczów jest w stanie bez problemu usunąć ten problem, mimo, że sami twórcy Vbulletin nie byli w stanie oraz kilkunastu innych mocno związanych z tematem. Fakt iż cały czas są prowadzone prace nad naprawą tej wady także jest wg niektórych tylko kłamstwem. Wiem, że nikt nic nie robi tylko dodajemy reklamy i usuwamy posty ponieważ jesteśmy strasznie źli (jak wszyscy "prywaciarze") na niczym nikomu nie zależy tylko na kasie itd. itp. Szkoda, iż koledzy uważający iż to wina reklam nie zauważyli iż duża pula została usunięta...

itd itp. nie jest to temat na takie dyskusje i tak jak pisałem wcześniej posty nie na temat będą usunięte.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ar2,tak prośba (dla dobra forum),Wiem że to jest temat o zgłaszaniu problemów ale czy możecie nie usuwać postów,które w jakimś stopniu pomagają rozwiązać problem i są w stanie "zatrzymać" niektóre osoby,które opuszczają forum...?;)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Chodzi o te nazwy które sam wymieniam we wpisie z dzisiaj i są na poprzedniej stronie? bo nie kojarzę żadnej innej nazwy.

Panowie temat dotyczy zgłaszania problemów a nie dywagacji na różne inne dlatego posty nie będące raportami ani nie związane z tematem są usuwane i nadal będą.


@porscheee @pabletti

jeśli raz temat przekierował do czasu wyczyszczenia go z historii oraz usunięcia ciasteczek nadal będzie to robił. Rozwiązanie usunięcie naszej historii i ciastek lub np kliknięcie prawym przyciskiem i otwarcie w nowym oknie incognito lub zainstalowanie google chrome lub tapatalk lub ad muncher
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chodzi o te nazwy które sam wymieniam we wpisie z dzisiaj i są na poprzedniej stronie? bo nie kojarzę żadnej innej nazwy.

Tak,wymieniłeś program "Ad Muncher",jednak jako ostatni wyraz w swojej wypowiedzi i zbytnio nikt się tym nie zainteresuje...

Ja napisałem o programie jako użytkownik i że naprawdę on pomaga...Wymieniłem również jego plusy,niezwiązane z tym forum,dla osób które są niezdecydowane...Post niestety został usunięty...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Chciałbym szerzej zapoznać się z tą teorią? Nie zainteresowania bo wymieniłem go jako ostatni... Przez wpisy nie związane z tematem wpis od ad muncherze został oddalony o kilka stron i to nie jest problemem tylko to, że ja go wymieniam jako ostatni i to nie pomaga? O czym teraz toczy się dyskusja bo nie bardzo rozumiem.

Ludzie nie liczcie że coś tam oni poprawią.To trwa bez końca.
Pomaga na to tylko AdMuncher.
Od pół roku instalacja /AdMuncher/ nie miałem żadnego błędnego przekierowania.Instalowałem go jako typowy program do blokowania reklam i przez przypadek odkryłem że tu działa.
Przedtem to masakra,szkoda gadać.
 

porscheee

New member
prosza raportować - raportuje , i co i w odpowiedzi ze mam usuwac ciasteczka i cos tam , ja tego nie potrafie nie wiem o czym mowa , nowych porogamow nie będę instalował na kompie bo korzystam z kilkunastu for na całym swiecie i nigdy z zadnym nie mam , nie miałem tego typu problemów , to nie wina użytkownika tylko administracji forum !!! proszę o rozwiązanie problemu bo stracicie forumowicza a może kliku , nie jesteście jedyni ....!!!!!!!!!!!!
 
Do góry