Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi się wydaje że administracja ma w "poważaniu" te problemy,ponieważ zgłasza to "zbyt mało" osób..Zwalacie to na niedokładne raporty zgłaszających.Jakby Wam naprawdę zależało,to przez 7 czy 8 lat już byście to ogarnęli,ponieważ przez ten czas sporo ludzi podawało wystarczające raporty.....A ta to tylko mydlenie oczu.
Mi dzisiaj na telefonie przekierowało już z 6 razy....ale w sumie nie wiem po co to piszę...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale trzeba też szczerze powiedzieć że wszystkie fora działają na podobnych zasadach a tylko na tym forum takie ekscesy się dzieją i jest to wina czegoś lub kogoś, ewentualnie jednego i drugiego.. I taka jest prawda... tylko nikt nie chce się przyznać do tego. A reklamy są na wszystkich forach i pomimo że część z nas nie ma żadnych programów zainstalowanych na kompie to tamte działają poprawnie. Więc może problem leży zupełnie gdzie indziej.... i trzeba się w serce uderzyć...
 
Ostatnia edycja:

_KingKong_

New member
Od dzisiaj wyskakuje mi jakieś powiadomienie o przenoszeniu do danego tematu bądź dodaniu posta. Wczoraj tego nie było. I dziś dopiero 2 razy miałem błędne przekierowania, wczoraj wieleeee więcej. Chyba coś się zmienia pod spodem forum. :)

Chyba wykrakałem, bo mnie tak przekierowało, że nawet podwójne czyszczenie przeglądarki i logowanie nie pomogło.

LOLLLLLLLLLLLLLL
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Będzie dalej przekierowywał dopóki z komputera nie znikną stare ciastka i historia, nawet jeśli wprowadzone zostały zmiany na serwer. Co tydzień wprowadzane są zmiany w celu wyeliminowania problemu.

Jeśli u kodoś doszło do pętli przekierowań, należy odświeżać stronę kilka razy do czasu wczytania.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie cały czas jest to samo czyli...przez godzinę z przerwami 7-8 razy przekierowało mnie - wynik godny mistrza...
 

eedviking

Banned
U mnie po oczyszczeniu systemu i przegladarki programem WinUtilities, znów śmiga bez zająknięcia od tygodnia (FF, Win 8.1,AdMuncher). :D
 

Rafal7

Banned
Dzis to jakaś katastrofa z forum, przekierowania za przekierowaniem.Dwa trzy razy otworzy normalnie a potem kilka razy nie chce nic otworzyć tak jakby strona nie istniała, po czyszczeniu pamięci albo zadziała albo i nie, jak już zadziała to i tak wali do innego tematu i znów czyszczenie pamięci i na chwile jest dobrze.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Co tu raportować jak się nic nie zmienia. Zamiast jednych stron przekierowuje na inne i tak w kółko. Co raz rzadziej się zagląda do ulubionych działów...
 
Do góry