Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
żaden z tych raportów niczego nie raportuje, ponieważ nie przedstawia żadnych danych oprócz tego, że wystąpił błąd
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
O gromowładny .....

No nie raportują bo na Win7 i przeglądarce IE nie da się korzystać z forum. Czyszczenie cookies i historii nic nie wnosi. Kto ma czas raportować w zasadzie notoryczne problemy. Korzystać z forum normalnie się chce. Laptop poszedł w odstawkę. Tablet z androidem do łapy i tu jakoś idzie, ale notoryczny komunikat, że zbyt wiele przekierować żeby wyświetlić stronę. Jakoś daje się to obejść.
Może reklam za dużo ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Reklamy były już wyłączane i nic to nie zmieniło, dodatkowo niebiescy nie mają reklam więc nie bardzo wiem skąd pomysł, że reklamy wpływają na ten błąd. Obecnie korzystam z FF i win 7 i w tym miesiącu nie miałem żadnego błędnego przekierowania lub pętli przekierowań. W obecnych czasach na działania przeglądarki wpływa wiele czynników, nikt nie sugeruje aby za każdym razem raportować, chodzi o 1 pełny raport od każdego kto ma problemy i to by było solidną podstawą.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Taka jest prawda że na Win 7 i przeglądarce IE nie da się korzystać - trzeba byłoby co 5-7 min wklejać linki do przekierowań.. skąd na to czasu?? Wg mnie - nie jestem specem ale to nie jest kwestia reklam, na innych forach też są reklamy, a nie ma tego problemu - nigdy mnie nigdzie nie przekierowuje a tutaj niemalże cały czas coś jest nie tak..
Ale jak budują mosty, wieżowce , metra itp to nie wierzę, że nie jest w stanie ktoś poprawić działanie tego forum..kwestia tylko odpowiedniego człowieka, tylko to zapewne by kosztowało..
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Nie zawsze przegląda się forum będąc zalogowanym. Co do reklam to pytanie było retoryczne. Może dajcie darmowe członkostwo w klubie na jakiś czas dla raportujących błedy to i konkretnych raportów przybędzie.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Od kiedy ktoś poradził żeby zainstalować Ad Muncher nie miałem od paru miesięcy nawet jednego błędnego przekierowania. Więc może jednak coś z reklamami?
 

eedviking

Banned
Już pisałem, od około 10 dni przekierowuje mnie cały czas do jednego tematu na FF, pomimo AdMunchera. Na IE co jakiś czas trzeba czyścić ciastka, Chrome jest wnerwiający. ;)
 

_Trevor_

New member
Kurwicy można dostać. Loguję się i chce wejść w temat o przedłużeniu gwarancji, a mnie przerzuca do tematu o kablach głośnikowych.
Wylogowuję się, czyszczę ciastka, zalogowuję się i znowu to samo...

linux, firefox, reklamy zablokowane,
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Od kiedy ktoś poradził żeby zainstalować Ad Muncher nie miałem od paru miesięcy nawet jednego błędnego przekierowania. Więc może jednak coś z reklamami?

Już testowaliśmy, proszę wyłączyć blokowanie reklam w ad muncher i nadal nie będzie przekierowań. niebiescy nie mają reklam a zdarzają im się przekierowania.

co do czyszczenia to należy także wyczyścić historię ponieważ jeśli raz źle przekieruje to jeśli raz źle przekieruje to za każdym razem będzie link kierował w to samo miejsce.
 
Do góry