Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

Rafal7

Banned
Coś takiego mi wyskoczyło na telefonie

Error : Błąd]


[404] File Not Found : Plik nie istnieje

The requested URL***/external.php?type=RSS2***was not found on this server.Podany w zapytaniu URL***/external.php?type=RSS2***nie został odnaleziony na tym serwerze.***webmaster@hdtv.com.pldata:Friday, 08-Jul-2016 18:15:56 CEST, ostatnia modyfikacja: Tuesday, 02-Dec-2014 07:47:44 CET
 

Rafal7

Banned
Pięknie, skasowany post, ostrzeżenie i do tego mam se założyć nowy temat
Teraz też będe ostrzegany?
 
Ostatnia edycja:

zaz

Member
Często spotykam linki do postów, których nie ma. Przykład na obrazkach. Na drzewie forum dotyczącym Philipsa jest wpis kikiego z wczoraj (12 czerwca) godz. 1:03 - rys. 1. Po kliknięciu na link z postem okazuje się, że ostatni wpis w tym temacie dokonany był 26 maja - rys. 2. Prawdopodobnie dotyczy to tylko wpisów dokonywanych przez kikiego.

Ponownie zgłaszam opisany problem - sprawdzałem na 3 przeglądarkach i na wszystkich jest ten sam problem. Efekt braku dostępu do postów, które widać na drzewie jest coraz częstszy i nie dotyczy - jak wcześniej myślałem - tylko postów Kikiego. Zamieszczam kolejne przykładowe screeny: Obraz 1 pokazuje, że o dzisiaj (24.07.2016) o 17.18 Miyagi zrobił wpis w temacie Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !. Po przejściu na końcową stronę tego tematu - Obraz 2 - okazuje się, że ostatni wpis jest z wczoraj godz. 20.48. Czy ktoś potwierdzi ten problem?
 

Attachments

  • Obraz 1.jpg
    Obraz 1.jpg
    35,4 KB · Wyś: 27
  • Obraz 2.jpg
    Obraz 2.jpg
    28 KB · Wyś: 25

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dziękuję za zgłoszenie, proszę o podesłanie screenów na mail hdtv[małpka]hdtv.com.pl ponieważ są nieczytelne.
 

Gie

Member
Bez reklam
Kiedy klikam w ten link http://www.hdtv.com.pl/forum/nasze-zestawy-f199/111490-sie-buduje-new-post.html dostaję komunikat:
Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona hdtv.com.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.
Kiedy "ręcznie" przechodzę do ostatniej strony wszystko jest OK.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po kliknięciu w ten link mam to samo, pisałem o tym wcześniej.
To wszystko na Chrome, na IE nie ma już żadnego problemu.
Po za tym, nie mam żadnych problemów z forum.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
załączniki powinny działać poprawnie, jakie jest rozszerzenie? W razie potrzeby proszę zgłaszać przez kontakt na dole strony.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ponownie zgłaszam opisany problem - sprawdzałem na 3 przeglądarkach i na wszystkich jest ten sam problem. Efekt braku dostępu do postów, które widać na drzewie jest coraz częstszy i nie dotyczy - jak wcześniej myślałem - tylko postów Kikiego. Zamieszczam kolejne przykładowe screeny: Obraz 1 pokazuje, że o dzisiaj (24.07.2016) o 17.18 Miyagi zrobił wpis w temacie Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !. Po przejściu na końcową stronę tego tematu - Obraz 2 - okazuje się, że ostatni wpis jest z wczoraj godz. 20.48. Czy ktoś potwierdzi ten problem?

Już kiedys o tym pisałem.
Niby nowe posty,okazują się stare i czytam je niepotrzebnie kolejny raz,tak jak przed chwilą.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od wczoraj zauważyłem dziwną przypadłość, mianowicie w miejscu gdzie powinien być film z YT ukazuje się "czarna plama".

Jak się okazuje nie tylko ja mam z tym problem.
System Win10. Chrome lub IE - to samo.

Wygląda to tak jak na screenie.
Bezpośredni link (w innym wątku to samo):
http://www.hdtv.com.pl/forum/1284985-post18848.html

U mnie wygląda to tak (widać kawałek "Y" po prawej stronie):

czarna_plama.jpg
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
dzięki za informacje, czy ktoś jeszcze ma taki problem na chrome lub IE? Chyba że na innej przeglądarce też występuje.
 
Do góry