Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
armanig, podeślij proszę link, który wygenerował ostrzeżenie. Na szybko znaleźliśmy, iż pewne linki od niektórych stron do zdjęć mają właśnie wpływ na taki komunikat.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
U mnie jest Wszystko OK !
Od jakiegoś czasu nic się nie działo
Nie oglądam forum na telefonie na Kompie jest OK !!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
armanig, podeślij proszę link, który wygenerował ostrzeżenie. Na szybko znaleźliśmy, iż pewne linki od niektórych stron do zdjęć mają właśnie wpływ na taki komunikat.

Nie bardzo wiem jak to zrobić teraz, przeglądarka wielokrotnie zamykana/otwierana, a screenshot wykadrowany tylko na komunikat.
Sprawdzę następnym razem, aczkolwiek to był jednorazowy przypadek i raczej traktowałbym to jako wyjątek.
 

zaz

Member
Często spotykam linki do postów, których nie ma. Przykład na obrazkach. Na drzewie forum dotyczącym Philipsa jest wpis kikiego z wczoraj (12 czerwca) godz. 1:03 - rys. 1. Po kliknięciu na link z postem okazuje się, że ostatni wpis w tym temacie dokonany był 26 maja - rys. 2. Prawdopodobnie dotyczy to tylko wpisów dokonywanych przez kikiego.
 

Attachments

  • rys 1.jpg
    rys 1.jpg
    38,4 KB · Wyś: 25
  • rys.2.jpg
    rys.2.jpg
    29,6 KB · Wyś: 25

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Klikając ma powyższy link nie mogę wejść w wątek, pojawia się wspomniana czerwona plansza z informacją o złośliwym oprogramowaniu.
Wspominam o tym, bo nic się nie zmieniło od wczoraj (Chrome Win7).

Przekopiowałem link do IE (Win7) i nie ma już z tym problemu.
 

Rafal7

Banned
Czemu nie mozna zmienic avatara, od razu mowie ze rozmiar i rozdzielczość nie przekracza norm. Ju kiedys udało sie zmienic a teraz nic!
Mozna jedynie tylko te lipne forumowe avatary wstawiac, po co tak????
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ar2
Nigdzie nie mogę znaleźć mojego wątku z galerią
Co jest grane?


Wątek jest badany z powodu niezgodności z googlami, avatary powinny działać normalnie, lecz w związku z zagrożeniami sieciowymi rozważamy możliwość wyłączenia zewnętrznych.
 
Do góry