Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

Rafal7

Banned
Dla niebieskich, forum w wersji extra z galerią zdjęć, zaraz pekne ze śmiechu, a i radyjko gratis :-D:-D:-D

W mojej fotki świecą.

Armani, ja Twojej galerii nie widzę.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żółci z automatu nie mają galerii, ale Pany tu chodzi o foty które wklejalismy od lat do wątków.
Ta moja galeria pod Nr1 w stopce to był właśnie taki pojedynczy post w galerii Nasze Zestawy.
 

werf

Active member
Bez reklam
Fotek trochę zginęło,przynajmniej u mnie.O małe edit i Armani na żółto : )
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Fotek nie tylko nie ma, ale wczoraj nie dało się ich wkleić...
Znów trzeba było korzystać z zewnętrznych serwerów
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widz polega na tym, że sporo tych fotek było uzupełnieniem tematycznych wątków, a co do samej galerii - w moim przypadku, to nie mogę nigdzie znależć kopi na PC. Taki psikus. Trochę szkoda by było bezpowrotnie stracić.
Sama wartość, jaka wartość? Ot, setki maili, pytań, dyskusji na priv (tematycznych i nie tylko). Foty pomagają.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Pracujemy nad załącznikami i obciążeniem, czy macie jeszcze jakieś uwagi do działania forum?
 

pantomima

Banned
Nie ma juz przekierowan a to duzy + .
Serwer momentami zajety , zbyt obciazony , po za tym chyba juz raczej wszystko dziala poprawnie ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
czy macie jeszcze jakieś uwagi do działania forum?
Tak, prosimy o powrót sprzed 10-ciu lat do opcji czarnej lub chociaż o wybór szaty graficznej - sporo osób wspomina to z uśmiechem, nie męczyło oczu, czarny z monitora łagodniejszy dla oka niż biały... :)
 
Do góry