Kong- wyspa czaszek

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Godzilla z 2014 obejzana dobze ze butelka wina byla w zasiegu. Do Konga nie ma raczej co porownywac te filmy dziela lata swietlne :)

Czas ktory plynie w godzilli dziwnym trafem zawsze tluka sie z noca, za dnia to pokaza kilka zniszczen. Poszli na latwizne i cala akcje nagrywali w nocy aby kompletnie nie bylo widac niedoskonalosci.

W kongu obrazaobraz i efekty bija godzille leb na szyje.

No ale grunt ze potworek zaliczony. Z braku laku mozna go bylo obejzec.

Godzilla 2014 jak dla mnie nie jest słaba.. w miarę przyjemnie mi się oglądało ten film.. już nawet chyba dwa razy oglądałem.. W jednym pudełeczku sobie leży z Godzilla z 98 roku z z J. Reno..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo to jak z dziewczyną jeden lubi blondynki, a drugi brunetki, a ten trzeci się znajdzie co lubi rude :- ) ja lubię 3d mam około 50 filmów w 3d i szkoda trochę...
 

raf7676

New member
Ja lubię 3d.
Trochę słabo wyglądało na projektorze, na początku ale znalazłem porady na forum USA lub UK, jak trzeba ustawić ten konkretny projektor, do filmów 3d i teraz jest dużo dużo lepiej.
Ale najlepiej, to jest oczywiście na pasywnym 3d na ekranie 4k 78".
Jak mam film 16:9 to wybieram telewizor.
Jak 21:9, to projektor.
Konga właśnie oglądałem na projektorze w 3d. Bardzo fajne były efekty w czasie walki z helikopterami. Potem już mniej było efektów.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wogole lubicie ogladac 3d na projektorze? Mnie jakos do tego nie ciagnie...

Nie lubimy. Fakt, że mam płytkę demo 3D i kilka filmów zrywa beret, ale żeby oglądać cały film. Nie.
Kilka wyjątków i tyle. Dla mnie 3D może nie istnieć w takim wydaniu, jak zrobią bez okularów to jak najbardziej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ależ ja mówię za siebie i za swojego psa, on też nie lubi, a Lolo pytał czy lubimy. No nie lubimy ; )
 

raf7676

New member
Producentów, chyba.
4k HDR, nie ma miejsca na 3d.
Coś za coś.
Kasa musi się zgadzać.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Patrząc na obecną ofertę telewizorów 3D, najwyraźniej większość nie lubi.

Kolego to nie jest kwestia lubienia lub nie.. popytaj się w marketach sprzedawców ile ludzi pyta się o tv 3d - oczywiście to nie jest jakiś szał ale jest grupa ludzi co lubi i to nie podlega dyskusji..
A samo 3d wycieli bo chcieli zaoszczędzić choćby na samych matrycach... bo teraz przy wielu modelach wsadzają 50 hz i mówią że to super progres.. taki progres że kupiłem tv 4k i stoi w sypialni, a nie w salonie, w którym stoi tv full led i zjada w pewnych aspektach ten z 4k na śniadanie.. taki pierdo... progres mamy.. w dzisiejszym świecie.. jeśli chodzi o tv, a jak się zepsuje to ciągła walka o udowadnianie, że to ich wina a nie Twoja.. Bo Producenci jeszcze przed przyjazdem do ludzi ( nie widząc tv) twierdzą że to wina użytkownika :- ) tacy są magicy..
 
Do góry