Kong- wyspa czaszek

szejos

New member
Ja wyznaję zasadę, że jak coś wychodzi w 3D, to kupuję wydania dwupłytowe (2D+3D). Jest kilka scen dla których warto mieć ten trzeci wymiar, ale to każdy musi sobie sam ocenić.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Czekam.Będzie się działo.Jak tylko zobaczyłem i usłyszałem bass gdy King Kong w klatę się " wali " musowo trzeba to sprawdzić
 

pantomima

Banned
Film bardzo fajny , na moje oko nie ma za bardzo do czego sie przyczepic .

Co innego , jezeli chodzi o techniczne zawilosci sieci kin Cinema.
Jedym slowem Dramat pod wzgledem wizualno/dzwiekowym.
Czesto marudze w temacie jakosci obrazu jaki prezentuje platforma nc+..
To co zobaczylem wczoraj, to jakas masakra !
Obraz rozmyty totalnie ,zero szczegulow - ze 2/3 razy w trakcie seansu zdejmowalem okulary i przecieralem oczy ze zdumienia.
Efekty 3d- brak ! Nie wiem czy to juz takie marne 3d wpisane w film czy ograniczone mozliwosci techniczne Cinema City .(swiadomy jestem ze to 3d pasywne).
Aktywne 3d bije na leb/na szyje pasywne .
Dzwiekowo ,jak juz wspomnialem - tragedia , ale to kwestia c.ujowego naglosnienia kina, bo golym okiem widac ze fajnych efektow dzwiekowych jest od groma, juz od pierwszych scen gdy ekipa probuje przedostac sie na wyspe wlatujac w ta gromade chmur.
Moje male Harmany oddaja 100 razy lepszy dzwiek niz te kinowe - mowie serrio ;)

Film...? Jak najbardziej na plus. Bede staral sie go dorwac na bluray i jeszcze raz obejrzec w aktywnym 3d , w lepszej oprawie graficznej bo ten wczorajszy seans to jakas pomylka.
Jestem totalnie zazenowany jakoscia, ktora prezentuje siec kin CinemaCity !
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Ale Ty kombinujesz Lolek...
Ubustwiasz 3d i chcsz nabyc 2d ?
Film jest jak najbardziej pod 3d wiec nie kombinuj ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mówisz że warto w 3d iść w tym filmie 😃 jesteś moim krajanem to trzeba Ci zaufać...że będzie ok w Kiniu...
 

pantomima

Banned
Film jest specyficzny, sa fajne widoczki itp ;)
Sam wybralem kinowa opcje w 3d, tyle ze kino zawiodlo .

Wiesz jak jest - Johna Wicka wybralbym w 2d ale sa filmy ktore zostaly stworzone z mysla 3d. Takim filmem jest Kong ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jasiek masz rację tylko 2d, są takie filmy że nie wyobrażam sobie oglądać je w 3d...kup sobie Przełęcz ocalonych...nie pożałujesz....
 
Do góry