konfiguracja pilota uniwersalnego do vectry -

tdx

New member
Bez reklam
miałem na myśli to że dzisiaj np szukałem róznym modeli tunera na innym złączu raz zatwierdziłem (za dużo razy nacisnąłem ok) wybór. Skasowałem to a tuner z vektry już nie didziałał. Nawet gdy 3krotnie próbowałem instalować dekoder to mimo wyboru właściwego nic nie działało.

Zacznij z poziomu konfiguracji pilota uniwersalnego
 

żurek1

New member
niestety, zaznaczylem ADB 5800/10S i nic, teraz nawet modem nie reaguje na on/off...co za lipny sprzet :(
...wszystko zaczynam z pilotem uniwersalny, nastepnie source i na gorze ustw pilota, przechodze przez ten caly proces konfiguracyjny, wpisuje 19-300- jako obszar, nastepnie brak mojego uslugodawcy, wybieram producenta ADB, szukam modelu - zaznaczam ADB5800/10S i nic sie nie dzieje, nie moge zmienic kanalu gora/dol...cos robie nie tak ??
 

tdx

New member
Bez reklam
z źródło wybierasz właściwe prawda? bo opis jest poprawny
Możesz jeszcze wykasować wszystko co tam masz...
Wyłączyć TV i zacząć od konfiguracje od usługi warto obejrzeć
 

żurek1

New member
z źródło wybierasz właściwe prawda? bo opis jest poprawny
Możesz jeszcze wykasować wszystko co tam masz...
Wyłączyć TV i zacząć od konfiguracje od usługi warto obejrzeć

źrodlo czyli HDMI 1 (zalecane) mam pod dekoder MM, pod HDMI 2 mam PS3, "wykasować wszystko co tam masz" tzn w tym oknie glownym gdzie konf. czy to ma byc dekoder, bluray czy kino domowe? zaraz zobacze..wrrr nie wiem czemu tylko ja mam z tym taki problem..:(
 

greeno

New member
Konfiguracja pilota uniwersalnego w samsung, dekoder UPC

Witam. Mam problem z konfiguracją pilota uniwersalnego w Samsung UE55F6320 z dekoderem UPC KAON. Czytałem powyższe wątki jednakże nie udało mi się do końca przeprowadzić poprawnej konfiguracji. Ogólnie sprawa wygląda tak, że jak wybiorę w procesie kreatora dekoder z listy (~UPC digital kaon), to pilot jako uniwersalny nie działa (nie można włączać i wyłączać dekodera, przełączać kanałów, itd.) ale działa funkcja rekomendacji. Natomiast jak wyszukam dekoder po nazwie "KDF", funkcja pilota uniwersalnego działa, natomiast nie działa funkcja rekomendacji. Czy udało się komuś w pełni skonfigurować tą opcję ?
 

greeno

New member
Wiec właśnie wszystko robię tak, jak jest w pokazanej instrukcji. Dekoder UPC KAON jest na liście i jeżeli go wybiorę funkcja rekomendacji działa (warto obejrzeć w smart-hubie), lista kanałów jest zaktualizowana ale w takim przypadku nie działa pilot. Gdy ustawię po nazwie, pilot zaczyna działać, a rekomendacje nie. Coś tu jest nie tak.
 
Do góry